Nowy styl życia

Czasem w życiu każdego z nas następuje moment, w którym nie wiadomo, w którą stronę pójść dalej, jakie podjąć kolejne kroki. Wyjściem z tej sytuacji może być coaching, inspirujący i wskazujący nową drogę. Szczególnie mocno zagubione mogą czuć się osoby, mieszkające w dużych miastach, jak np. w Krakowie.

Zobacz sam: Coaching Kraków

Nauka śpiewu i gry na instrumentach

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników płynnych i czystych brzmień wydobywanych z instrumentów lub własnej przepony jest nasza profesjonalna szkoła muzyczna. Oferujemy szeroką gamę zajęć gry na instrumentach wokalnych, lekcje z emisji głosu czy głosu. Jeśli pragniesz zostać prawdziwą gwiazdą muzyki, Twoje marzenie może stać się realne - jednak tylko z ofertą naszej szkoły muzycznej! Zachęcamy wszystkich miłośników muzyków, początkujących instrumentalistów i wielu innych do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz sam: szkoła muzyczna

Otwórz swoją firmę za granicą!

Prowadzimy doradztwo i oferujemy pomoc przedsiębiorcom, który chcą założyć własną działalność gospodarczą poza granicami kraju. Dzięki nam rejestracja firmy we Francji przebiegnie bezproblemowo. Pomożemy skompletować odpowiednie dokumenty oraz wypełnić formularze dla banków i innych organizacji urzędowych.

Zobacz sam: rejestracja firmy we francji

Kurs bezpiecznego korzystania z autostrad

Stworzyliśmy bezpłatny program szkolenia obecnych, jak i przyszłych kierowców. Nauka jazdy po autostradzie to jedna z umiejętności, która powinien nabyć każdy mobilny uczestnik ruchu drogowego. W szkoleniu przewidziano takie praktyczne zagadnienia jak: wykonywanie manewrów, bezpieczne zatrzymywanie się oraz wzywanie pomocy,zachowywanie prawidłowych odstępów między samochodami. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doskonalić posiadane przez siebie umiejętności, związane z obsługą auta.

Zobacz sam: nauka jazdy po autostradzie

Tłumaczenia

Otrzymałeś dokumenty w innym języku, przez co kompletnie ich nie rozumiesz? Z pomocą przychodzi nasze biuro tłumaczeń ulokowane w Toruniu, w którym zespół doświadczonych ekspertów zajmie się Twoimi dokumentami. Zadbamy o to, aby wszystko zostało przeniesione na język polski w sposób zrozumiały i klarowny.

Zobacz sam: Tanie biuro tłumaczeń Toruń

Zestawienie aktualnych szkoleń

Prawo ochrony środowiska staje się dla wielu firm wyzwaniem. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń dotyczących m.in. gospodarka leśnej w sferze lasów niepaństwowych, gospodarki odpadami czy wypełnianiu obowiązków związanych ze zrównoważoną transformacją klimatyczną. Jednym z dostępnych kursów poświęcony jest także postępowaniom administracyjnym w zakresie ochrony środowiska przed hałasem.

Zobacz sam: Prawo ochrony środowiska

Najczęściej czytane