Kursy online przygotowujące do pracy znajdziesz na znamBHP.pl

Wypróbuj nowego sposobu na przygotowanie swoich podwładnych do rozpoczęcia pracy - szkolenie BHP przez internet. Pozwoli Ci to nie tylko zaoszczędzić pieniądze wydane na zatrudnienie instruktora, ale także czas związany z jego dojazdem i długim wykładem. Nasze kursy należą do bardzo efektywnych metod nauki - to uczestnik wybiera ile czasu poświęci na konkretne zadanie i kiedy robi sobie przerwę. Aby skorzystać z oferty na stronie znamBHP.pl nie musisz instalować żadnych programów, a w trakcie możesz liczyć na pomoc konsultanta.

Zobacz sam: Szkolenie BHP przez internet

Prywatna uczelnia wyższa w zachodniopomorskim

Licencjat, magisterka, a może edukacja podyplomowa? Collegium Balticum od ponad 18 lat oferuje edukacje osobom, którym zależy na zdobyciu wykształceniu wyższego. Główne obszary, w których specjalizuje się ośrodek badawczy, to pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz informatyka. Dla osób zainteresowanych szczególnie pozyskaniem wiedzy ze szczególnie wąskiej dziedziny przygotowano liczne kursy i szkolenia. Dowiedz się jak wygląda rekrutacja na studia.

Zobacz sam: Rekrutacja na studia

Pomoce szkolne

Geometria to lubiany przez dzieci i młodzież dział matematyki. Żeby szybciej i efektywniej nauczyć uczniów rozróżniać bryły stworzyliśmy specjalne siatki brył i figur. Nasze bryły geometryczne to doskonała i nieoceniona pomoc dydaktyczna. Dzięki nim nauczyciel może zobrazować trudne definicje i pokazać jak obliczać pola powierzchni. Dodatkowo bryły geometryczne są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dzięki czemu można je spokojnie dawać dzieciom do rąk. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą innych materiałów dydaktycznych.

Zobacz sam: Bryły geometryczne

Najczęściej czytane