Catering dietetyczny

Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość skorzystania z naszej diety z dowozem. Warszawa jest miastem,na terenie którego znajdziecie naszą profesjonalną firmę cateringową. Przygotowane przez nas dania pomogą Wam w uzyskaniu atrakcyjnej szczupłej sylwetki.

Zobacz sam: Dieta z dowozem Warszawa

Sprzęt dla niepełnosprawnych

Praktyczne i nowoczesne wózki inwalidzkie - to właśnie one są przedmiotem naszej propozycji. Szeroki wybór produktów w tym zakresie powoduje, że bez wątpienia znajdziesz tu coś, co Cię zainteresuje. Jesteśmy pewni, że nasze wózki inwalidzkie ułatwią życie oraz pomogą w pokonywaniu codziennych trudności osobom niepełnosprawnym.

Zobacz sam: Wózki inwalidzkie

konwencjonalne metody lecznicze

Obok konwencjonalnych metod leczniczych warto skorzystać jednocześnie z uzupełniających je rozwiązań naturalnych. Jednym z nich jest akupunktura. Pozwala ona między innymi na wspomożenie takich niedogodności jak zapalenie zatok, nadczynność tarczycy czy schorzenia układu moczowego. Ośrodek znajdziecie Państwo we Włocławku.

Zobacz sam: akupunktura

zestawy ubrań

W bogatej i układanej z myślą o użytkowniku palecie produktów proponowanej przez nas znajdziesz doborowe produkty takie jak ostrzegawcza odzież robocza, znaki BHP i komplety z butami, które z pewnością sprostają Państwa liczne oczekiwania. Wykorzystaj chwilę by samodzielnie zobaczyć bezkonkurencyjną ofertę - gościmy kontrahentów w firmie. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kompletów i zestawów ubrań, która z pewnością nakłoni do długotrwałej współpracy.

Zobacz sam: odzież robocza komplety

Porady specjalisty

Problemy życiowe bardzo często przekładają się na nasze zdrowie lub samopoczucie. Zarówno te realne, jak i te, które dostrzegamy, choć bardziej niż czymś obiektywnym są tylko naszym wyobrażeniem. Lek. med. Adriana Kalicka-Owerska to psychiatra z Warszawy, który szczególny nacisk kładzie na empatię i zrozumienie.

Zobacz sam: Psychiatra Warszawa

Zajęcia manualne dla osób w podeszłym wieku - Szczecin - Stokrotka

Kiedy szukasz ciekawych, atrakcyjnych form spędzania czasu dla swoich dziadków lub rodziców, wybierz nasz słoneczny ośrodek, w którym prowadzimy zajęcia dla osób starszych. Nasz dom seniora mieści się w pobliżu Szczecina i jest odpowiednio wyposażony do wszelkich treningów i warsztatów, a także terapii ruchowej.

Zobacz sam: zajęcia dla osób starszych

Maski odżywcze

Oferujemy środki pielęgnacyjne zawierające odżywcze składniki naturalne, takie jak olejki, witaminy oraz proteiny. W asortymencie posiadamy produkty takie jak np. maseczka Biovax, która intensywnie wzmocni oraz nawilży Twoje włosy, przywracając im ich właściwy blask. Sprzedawane warianty kosmetyku posiadają w składzie proteiny perłowe lub pył diamentowy.

Zobacz sam: Maseczka biovax

Urządzenia i akcesoria do rehabilitacji

Jeśli szukasz urządzeń i przyrządów, które pomogą we właściwym leczeniu, to nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest dla Ciebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty - posiadamy m.in. kule i balkoniki, specjalistyczne łóżka czy wózki inwalidzkie oraz inne, bardziej nietypowe produkty. Sprawdź nasz punkt w Warszawie, przy ul. Pięknej 7/9.

Zobacz sam: Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Tomografy dla stomatologii

Jako autoryzowany przedstawiciel marki Durr Dental na rynku polskim oferujemy Państwu niezawodne i ultra nowoczesne tomografy stomatologiczne. Są to aparaty do sporządzania szczegółowej diagnostyki radiologicznej, tak ważnej dla przygotowania planu leczenia w wielu obszarach stomatologii. Dowiedz się więcej.

Zobacz sam: Durr Dental

Fizjoterapeuta uśmierzający ból

Wady postawy najczęściej na samym początku nie dają o sobie znacząco znać. Dopiero po latach przychodzi moment, w którym ból spada na Pacjenta jak grom z jasnego nieba. Wówczas, niezbędną staje się konieczność udania się do specjalisty, który pomoże w uśmierzeniu bólu. Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu Andrzeja Pastora. Jest one fizjoterapeutą, który podejmuje się leczenia takich dolegliwości jak rwa kulszowa, nerwobóle, skutki urazów sportowych, wypadnięcie dysku, porażenia i niedowłady mięśni i wiele innych. Jedną z metod pracy w naszym gabinecie jest tzw. Metoda McKenziego.

Zobacz sam: Metoda McKenziego

W walce z nałogiem można stosować różne metody lecznicze zarówno psychoterapeutyczne, jak również farmakologiczne. Wszycie Esperalu ma za zadanie wzbudzenie awersji do picia spirytualiów poprzez wywołane wielu negatywnych objawów. Jako, że ten sposób opiera się na ingerencji w ciało chorego oraz w pewnym stopniu doprowadza do jego ubezwłasnowolnienia, wymaga jego pełnej zgody. Szczegółowe informacje na temat tego zabiegu udziela gabinet w Gdańsku. Na stronie internetowej znajdują się dane kontaktowe placówki.

Zobacz sam: Wszycie Esperalu

Testy alergiczne

Przed przystąpieniem do badania niezbędne jest właściwe przygotowanie się do niego. Laboratorium mieszczące się w Górze Kalwaria zaleca w szczególności zrezygnowanie z posiłków, wypicie bardzo niewielkiej ilości wody, a także odpowiednie dostosowanie pory dnia. W przypadku bardziej specjalistycznych badań, zalecenia zwiększą się.

Zobacz sam: Laboratorium Góra Kalwaria

Maści, oleje i więcej

W asortymencie firmy znalazły się nie tylko wyroby medyczne, ale również kosmetyki na bazie naturalnych składników. Apteka zielarska oferuje między innymi olejki eteryczne, nalewki, oleje tłoczone na zimno oraz herbaty. Oprócz tego warto sprawdzić preparaty do pielęgnacji włosów, ciała, jamy ustnej czy dłoni.

Zobacz sam: Apteka zielarska

Stacjonarne stoły do masażu

Oferujemy wyposażenie gabinetów i salonów SPA, które umożliwi wykonanie wielu różnorodnych, nawet dość wymyślnych zabiegów. Zapewnia przy tym pełen komfort zarówno klientowi, jak i personelowi. Szczególnie polecamy atrakcyjnie cenowo stoły do masażu. Gwarantujemy, że nasze produkty zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zobacz sam: Stoły do masażu

Długo nie mogłam się przekonać, czy kosmetyki Palmers są naprawdę dla mnie. Było to spowodowane tym, że spodziewałam się bardzo wysokich cen. Na szczęście okazało się, że dermokosmetyki wcale nie mają wygórowanych cen. Myślę , że wszystkie moje koleżanki są w stanie sobie na kosmetyki firmy Palmers pozwolić, bez zbędnego oszczędzania. Warto zaznaczyć o wyjątkowych właściwościach tego produktu. Są to toniki, kremy do twarzy i oczywiście jeszcze wiele innych preparatów, które sprawiają, że moja skóra oddycha.

Zobacz sam: Kosmetyki Palmers

Wysokiej klasy aparaty medyczne CPAP

W firmie HPM Medical możecie Państwo zamówić wyjątkowo funkcjonalny aparat CPAP, dedykowany wszystkim osobom zmagającym się z problemem bezdechu nocnego. Rekomendujemy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania z punktu widzenia terapii chrapania. Zachęcamy do skorzystania z oferty na aparaturę tlenową dla wielu schorzeń układu oddechowego.

Zobacz sam: aparaty cpap

Bezrękawniki dla seniorów

Oferujemy odzież przeciw odleżynom, która nie uwiera pacjenta, bez względu na to, w jakiej pozycji się znajduje. Body dla osób starszych i chorych sprawdza się również, gdy senior ma zwyczaj zdejmowania z siebie ubrań lub nosi pieluchy. Dzięki naszemu produktowi będzie mu wygodnie, gdyż strój ten wykonany jest głównie z bawełny.

Zobacz sam: Body dla osób starszych i chorych

Kapsułki i krople witaminowe

Wchodzące w skład suplementów diety przeróżne witaminy mogą być uzupełnieniem codziennej diety. Producent Medverita w swoich proszkach i olejkach umieszcza substancje takie jak m.in. tiamina, ryboflawina, ekstrakt z kłącza kurkumy, czy owoców aceroli. Mogą one wpływać na poprawne działanie np. mięśni czy układu nerwowego.

Zobacz sam: Medverita

Marihuana medyczna

CBD, CBG, czy CBC to tylko kilka mogących mieć zdrowotny wpływ kannabinoidów, które zawierają konopie medyczne. Podczas wizyty w naszej klinice lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby mógł wystawić receptę na marihuanę. Po określeniu celu terapeutycznego ustalana jest dawka. Na umówione spotkanie wymagane są dokumenty przedstawiające historię choroby.

Zobacz sam: Konopie medyczne

Etykiety do sterylizacji

Internetowy sklep z artykułami stomatologiczno-medycznymi, oferuje m.in. akcesoria dla gabinetów specjalistycznych. Wśród nich, znajdują się metki podwójne przylepne, służące do oklejania pakietów, które wymagają sterylizacji parowej. Dzięki nim, możliwe jest łatwe porządkowanie wykorzystywanych narzędzi.

Zobacz sam: metki podwójnie przylepne

Najczęściej czytane