Lux Med Diagnostyka - zdalny opis do badania

Zaawansowane technologie medyczne stosowane są także podczas badań. Niestety, nie każde wyniki obrazowania ciała można odczytać i zrozumieć samodzielnie. Nawet gdy pacjent otrzyma np. zdjęcie RTG, może mieć problem z wywnioskowaniem z opisu co mu dolega, a zasięgnięcie opinii internetowych "fachowców" może doprowadzić do błędnego odczytu i zbędnego stresu. Dlatego powstała nowa dziedzina, teleradiologia, która zajmuje się zdalnym tworzeniem opisu do wykonanych w Lux Med Diagnostyka badań przez e-mail.

Zobacz sam: Teleradiologia

Catering dietetyczny

Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość skorzystania z naszej diety z dowozem. Warszawa jest miastem,na terenie którego znajdziecie naszą profesjonalną firmę cateringową. Przygotowane przez nas dania pomogą Wam w uzyskaniu atrakcyjnej szczupłej sylwetki.

Zobacz sam: Dieta z dowozem Warszawa

Trudno o skuteczne zerwanie z nałogiem bez wsparcia terapeutycznego. Psycholog pomoże ci odkryć karty za którymi skrywa się przyczyna twojego problemu. Da ci motywację i siłę do walki z nałogiem. Twoje chęci są bardzo ważne, ale pełen sukces osiągniesz dzięki terapii. Ośrodek Leczenia Uzależnień Primum Vivere oferuje pomoc alkoholikom, narkomanom, lekomanom i innym. Detoks pomoże ci bezboleśnie przejść przez stan odstawienia substancji odurzającej.

Zobacz sam: Ośrodek leczenia uzależnień

Sieć laboratoriów medycznych

Nasze placówki medyczne zlokalizowane są na terenie całej Polski. Posiadamy punkty pobrań w Bydgoszczy, Koszalinie, Poznaniu, Warszawie oraz w wielu innych miastach. Laboratorium sieci ALAB wyposażone jest w sprzęty pozwalające na oszacowanie dokładnych wyników. Wykonujemy badania z zakresu hematologii, biochemii, mikrobiologii i serologii, a także specjalistyczne testy genetyczne, toksykologiczne i oznaczanie markerów nowotworowych. Z pełną ofertą zapoznacie się Państwo na naszej stronie internetowej, na której możecie również zakupić pakiety badań w okazyjnej cenie.

Zobacz sam: laboratorium bydgoszcz

Jeśli martwisz się o swoje zdrowie to polecamy wizytę w centrum medycznym Mediconcept. Możesz tu skonsultować się z takimi lekarzami jak: chirurg onkolog i ogólny, neurochirurg oraz inni. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasze centrum. Dzięki tak kompleksowej opiece, będziesz w stanie poradzić sobie z wszystkimi nękającymi Cię dolegliwościami. Niech o Twoje zdrowie zadba profesjonalny neurolog. Zapraszamy!

Zobacz sam: Chirurg onkolog

http://dentalest.pl/

Zależy Ci na tym, aby cieszyć się doskonałym wyglądem? Szukasz zabiegów, które zatrzymają upływ czasu i sprawią, że będziesz olśniewać? Specjalnością mieszczącego się we Wrocławiu Dentalest jest medycyna estetyczna, w ramach której przeprowadzamy specjalistyczne zabiegi dla ciała i twarzy. Jesteśmy w stanie zaoferować cały szereg najlepszych działań, takich jak botox czy zabiegi za pomocą kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy także wiele innych profesjonalnych prac zmierzających do Waszego piękna.

Zobacz sam: Medycyna estetyczna Wrocław

Perfekcyjna produkcja suplementów na każdym etapie - RnS Group

Fachowcy z firmy RnS Group sprawią, że Twoje suplementy czy tabletki przejdą sprawnie przez wszystkie etapy wytwarzania. Producent odżywek dla sportowców rozpoczyna swoją pracę od opracowania receptur i mieszania. Następnie zajmujemy się konfekcją gotowych kapsułek czy proszków - do blistra lub innego rodzaju opakowania jednostkowego.

Zobacz sam: Producent odżywek dla sportowców

Sanvimed - operacja więzadeł stawu kolanowego

Jest to więzadło odpowiedzialne za połączenie kości udowej i piszczelowej, a także stabilizację stawu kolanowego, szczególnie podczas zgięć. W przypadku jego zerwania lub innego rodzaj uszkodzenia, może się okazać, że jedyną skuteczną metodą wyleczenia urazu jest rekonstrukcja ACL. Na wykonanie tego zabiegu mogą Państwo umówić się w zabrzańskim szpitalu Sanvimed.

Zobacz sam: rekonstrukcja acl

Dom Lekarski - leczenie chorób układu moczowego

Zmęczyło cię już długie czekanie na zabieg oferowany przez publiczną służbę zdrowia? Potrzebny jest Ci doskonały urolog? Mieszczący się w Szczecinie Dom Lekarski oferuje fachową obsługę, najnowszy sprzęt i zapewnia dyskrecję. Wszystko to sprawia, że tak dużym zaufaniem cieszy się nasza oferta. Zapraszamy!

Zobacz sam: Urolog Szczecin

Centrum Medyczne Gamma - szpital ortopedyczny w Warszawie

W ośrodku świadczone są usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia patologii narządu ruchu, w tym układu mięśniowego, więzadłowego oraz szkieletowego. Centrum Medyczne Gamma to szpital ortopedyczny położony w warszawskiej dzielnicy Bielany, gdzie specjaliści z zakresu traumatologii narządu ruchu wykonują takie zabiegi, jak endoprotezoplastyka, rekonstrukcje wielowięzadłowe, chirurgia nerwów obwodowych, a także artroskopia. Każdy Pacjent po operacji ma możliwość skorzystania z rehabilitacji pod okiem fizjoterapeutów.

Zobacz sam: rezonans magnetyczny kręgosłupa Warszawa

Zabiegi wspomagające odchudzanie

Jednym z trudniejszych zadań, które stoją przed człowiekiem jest odchudzanie. Bydgoszcz jest dużym miastem, dlatego dbanie o wizerunek jest tu szczególnie ważne. Odchudzanie ma jednak dużo większą szansę na bycie skutecznym, jeśli zostaje przeprowadzone profesjonalnie. Nasz dietetyk może pomóc ustalić zdrową dietę dla pacjenta i będzie systematycznie kontrolować jego postępy oraz ewentualnie wprowadzać potrzebne zmiany. Siedzibą naszego zespołu gabinetów jest Poznań, dlatego zapraszamy Państwa do odwiedzin już dziś!

Zobacz sam: Odchudzanie Bydgoszcz

Zdrowotne wczasy

Odpoczynek i leczenie w jednym? To bez wątpienia doskonała opcja dla wszystkich osób, które potrzebują odpoczynku, a przy okazji rekreacji. CWR oferuje wczasy rehabilitacyjne dla seniorów w górach, dzięki którym dojdziecie państwo do pełnej sprawności i spędzicie czas w jednej z wielu dostępnych, niezwykle atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych. Jesteśmy w stanie zorganizować dla państwa tego rodzaju wczasy nad morzem, na nizinach oraz w górach, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb.

Zobacz sam: Wczasy rehabilitacyjne dla seniorów w górach

Sprzęt dla niepełnosprawnych

Praktyczne i nowoczesne wózki inwalidzkie - to właśnie one są przedmiotem naszej propozycji. Szeroki wybór produktów w tym zakresie powoduje, że bez wątpienia znajdziesz tu coś, co Cię zainteresuje. Jesteśmy pewni, że nasze wózki inwalidzkie ułatwią życie oraz pomogą w pokonywaniu codziennych trudności osobom niepełnosprawnym.

Zobacz sam: Wózki inwalidzkie

Inhalatory dla dzieci i dorosłych

W naszym sklepie znajdziesz urządzenia, dzięki którym astma oraz inne choroby układu oddechowego przestaną być tak uciążliwe. Oferujemy zarówno inhalatory dla dorosłych, dostępne w wersji ultradźwiękowej oraz profesjonalnej. Godny uwagi jest również nebulizator, który szczególnie polecany jest dzieciom.

Zobacz sam: Nebulizator

Najczęściej czytane