Zajęcia manualne dla osób w podeszłym wieku - Szczecin - Stokrotka

Kiedy szukasz ciekawych, atrakcyjnych form spędzania czasu dla swoich dziadków lub rodziców, wybierz nasz słoneczny ośrodek, w którym prowadzimy zajęcia dla osób starszych. Nasz dom seniora mieści się w pobliżu Szczecina i jest odpowiednio wyposażony do wszelkich treningów i warsztatów, a także terapii ruchowej.

Zobacz sam: zajęcia dla seniorów

Urządzenia i akcesoria do rehabilitacji

Jeśli szukasz urządzeń i przyrządów, które pomogą we właściwym leczeniu, to nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest dla Ciebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty - posiadamy m.in. kule i balkoniki, specjalistyczne łóżka czy wózki inwalidzkie oraz inne, bardziej nietypowe produkty. Sprawdź nasz punkt w Warszawie, przy ul. Pięknej 7/9.

Zobacz sam: Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Fizjoterapeuta uśmierzający ból

Wady postawy najczęściej na samym początku nie dają o sobie znacząco znać. Dopiero po latach przychodzi moment, w którym ból spada na Pacjenta jak grom z jasnego nieba. Wówczas, niezbędną staje się konieczność udania się do specjalisty, który pomoże w uśmierzeniu bólu. Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu Andrzeja Pastora. Jest one fizjoterapeutą, który podejmuje się leczenia takich dolegliwości jak rwa kulszowa, nerwobóle, skutki urazów sportowych, wypadnięcie dysku, porażenia i niedowłady mięśni i wiele innych. Jedną z metod pracy w naszym gabinecie jest tzw. Metoda McKenziego.

Zobacz sam: Metoda McKenziego

Etykiety do sterylizacji

Internetowy sklep z artykułami stomatologiczno-medycznymi, oferuje m.in. akcesoria dla gabinetów specjalistycznych. Wśród nich, znajdują się metki podwójne przylepne, służące do oklejania pakietów, które wymagają sterylizacji parowej. Dzięki nim, możliwe jest łatwe porządkowanie wykorzystywanych narzędzi.

Zobacz sam: metki podwójnie przylepne

Linie trychologiczne

Problemy z wypadaniem włosów bądź chorobami skóry na głowie są, wbrew pozorom, całkiem powszechnym zjawiskiem. Chcąc zniwelować jego skutki w maksymalny sposób warto zadbać o to, by zaopatrzyć się w najwyższej klasy produkty trychologiczne. Dystrybucja i sprzedaż Hair Pharma, jakimi zajmujemy się w ramach działalności naszego przedsiębiorstwa obejmuje zróżnicowane akcesoria oraz linie, dzięki którym odpowiednio zaopiekujecie się swoją skórą. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo na terenie Warszawy.

Zobacz sam: Produkty trychologiczne

Doradzwo prawne

Naszymi klientami są zazwyczaj biznesy sprzedające wyroby medyczne.Szereg ustaw reguluje prawo farmaceutyczne. Kancelaria prawna świadczy usługi z zakresu regularnego przygotowywania wzorów umów na przeprowadzenie badania klinicznego, reklamy produktów leczniczych oraz działań niestanowiących reklamy.

Zobacz sam: Prawo farmaceutyczne kancelaria prawna

Spacjalista od nowotworów

Jedną z najbardziej potrzebnych specjalizacji lekarskich jest onkolog. To lekarz, który specjalizuje się w zapobieganiu oraz leczeniu, jeśli jest ono możliwe, szkodliwych komórek nowotworowych, które mogą tworzyć się w organizmie ludzkim. Jeśli podejrzewasz u siebie obecność raka, przyjdź do jednej z naszych trzech placówek.

Zobacz sam: Onkolog

Psychoterapeuci

W naszej placówce odbywają się zajęcia, warsztaty i terapie, mające pomóc w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi. Z naszego ramienia w Bydgoszczy działa psycholog i inni specjaliści. Organizujemy pomoc terapeutyczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzimy spotkania indywidualne oraz grupowe.

Zobacz sam: Psycholog Bydgoszcz

Klinika ortodontyczna w Białymstoku i Łomży

Istotnym elementem w dziedzinie stomatologi stanowią aparaty ortodontyczne. W naszej placówce w mieście Białystok stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania ruchome, stałe, czynnościowe. Sprawdź jakie produkty oferują poszczególne kliniki stomatologiczne i porównaj z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy na stronę w celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie ortodoncji.

Zobacz sam: Aparaty ortodontyczne

Profilaktyka immunologiczna dla najmłodszych

W naszym centrum pediatrii oferujemy pomoc lekarzy, zajmujących się rozpoznawaniem i leczeniem zaburzeń odporności. Immunolog dziecięcy to osoba, do której mogą zgłosić się rodzice pociech z nawracającymi zakażeniami dróg oddechowych, zatok lub uszu. Najczęstszym zabiegiem profilaktycznym stosowanym przez lekarza są szczepienia ochronne przeciw infekcjom.

Zobacz sam: Immunolog dziecięcy

Terapie grupowe

W naszej klinice w Warszawie realizowane są między innymi ćwiczenia w kilka osób. Psychoterapia grupowa ma za zadanie pomagać osobom, które zostały dotknięte przez różnego rodzaju problemy i schorzenia na tle psychicznym. Spotkania organizowane w więcej osób mają na celu wprowadzenie przyjaznej atmosfery.

Zobacz sam: Psychoterapia grupowa Warszawa

Internetowe konsultacje lekarskie

Konsultacja ze specjalistą tego typu rozpoczyna się od umówienia wizyty przez internetową platformę medyczną lub aplikację. Podczas spotkania pacjent i lekarz online komunikują się za pomocą wideo, czatu lub rozmowy głosowej. Pacjent przedstawia swoje objawy, na podstawie których odbywa się wywiad zdrowotny. Specjalista na podstawie zebranych informacji może postawić diagnozę, zalecić dalsze leczenie lub badania, a także w razie potrzeby wystawić e-receptę lub e-zwolnienie.

Zobacz sam: lekarz online

AMD

Szukasz lekarzy w obszarze zdrowia oka, którzy w swojej ofercie posiadają różne metody diagnozy i leczenia chorób związanych ze starzeniem się? Nasz zespół okulistów, technologie i indywidualne podejście do pacjenta, to nasza propozycja kompleksowego wsparcia w walce z tak poważnym problemem jak zwyrodnienie plamki związane z wiekiem.

Zobacz sam: Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem

Najczęściej czytane