Zajęcia manualne dla osób w podeszłym wieku - Szczecin - Stokrotka

Kiedy szukasz ciekawych, atrakcyjnych form spędzania czasu dla swoich dziadków lub rodziców, wybierz nasz słoneczny ośrodek, w którym prowadzimy zajęcia dla osób starszych. Nasz dom seniora mieści się w pobliżu Szczecina i jest odpowiednio wyposażony do wszelkich treningów i warsztatów, a także terapii ruchowej.

Zobacz sam: zajęcia dla seniorów

Urządzenia i akcesoria do rehabilitacji

Jeśli szukasz urządzeń i przyrządów, które pomogą we właściwym leczeniu, to nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest dla Ciebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty - posiadamy m.in. kule i balkoniki, specjalistyczne łóżka czy wózki inwalidzkie oraz inne, bardziej nietypowe produkty. Sprawdź nasz punkt w Warszawie, przy ul. Pięknej 7/9.

Zobacz sam: Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Warszawa

Fizjoterapeuta uśmierzający ból

Wady postawy najczęściej na samym początku nie dają o sobie znacząco znać. Dopiero po latach przychodzi moment, w którym ból spada na Pacjenta jak grom z jasnego nieba. Wówczas, niezbędną staje się konieczność udania się do specjalisty, który pomoże w uśmierzeniu bólu. Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu Andrzeja Pastora. Jest one fizjoterapeutą, który podejmuje się leczenia takich dolegliwości jak rwa kulszowa, nerwobóle, skutki urazów sportowych, wypadnięcie dysku, porażenia i niedowłady mięśni i wiele innych. Jedną z metod pracy w naszym gabinecie jest tzw. Metoda McKenziego.

Zobacz sam: Metoda McKenziego

W walce z nałogiem można stosować różne metody lecznicze zarówno psychoterapeutyczne, jak również farmakologiczne. Wszycie Esperalu ma za zadanie wzbudzenie awersji do picia spirytualiów poprzez wywołane wielu negatywnych objawów. Jako, że ten sposób opiera się na ingerencji w ciało chorego oraz w pewnym stopniu doprowadza do jego ubezwłasnowolnienia, wymaga jego pełnej zgody. Szczegółowe informacje na temat tego zabiegu udziela gabinet w Gdańsku. Na stronie internetowej znajdują się dane kontaktowe placówki.

Zobacz sam: Wszycie Esperalu

Etykiety do sterylizacji

Internetowy sklep z artykułami stomatologiczno-medycznymi, oferuje m.in. akcesoria dla gabinetów specjalistycznych. Wśród nich, znajdują się metki podwójne przylepne, służące do oklejania pakietów, które wymagają sterylizacji parowej. Dzięki nim, możliwe jest łatwe porządkowanie wykorzystywanych narzędzi.

Zobacz sam: metki podwójnie przylepne

Linie trychologiczne

Problemy z wypadaniem włosów bądź chorobami skóry na głowie są, wbrew pozorom, całkiem powszechnym zjawiskiem. Chcąc zniwelować jego skutki w maksymalny sposób warto zadbać o to, by zaopatrzyć się w najwyższej klasy produkty trychologiczne. Dystrybucja i sprzedaż Hair Pharma, jakimi zajmujemy się w ramach działalności naszego przedsiębiorstwa obejmuje zróżnicowane akcesoria oraz linie, dzięki którym odpowiednio zaopiekujecie się swoją skórą. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo na terenie Warszawy.

Zobacz sam: Produkty trychologiczne

Doradzwo prawne

Naszymi klientami są zazwyczaj biznesy sprzedające wyroby medyczne.Szereg ustaw reguluje prawo farmaceutyczne. Kancelaria prawna świadczy usługi z zakresu regularnego przygotowywania wzorów umów na przeprowadzenie badania klinicznego, reklamy produktów leczniczych oraz działań niestanowiących reklamy.

Zobacz sam: Prawo farmaceutyczne kancelaria prawna

Protetyczna ocena narządu

Problemy z odbieraniem fal dźwiękowych obniżają jakość codziennego funkcjonowania, a ich diagnoza wymaga wizyty u lekarza. Posiadająca gabinet w Toruniu placówka oferuje badanie słuchu z wykorzystaniem audiometru diagnostycznego oraz specjalnie do tego celu stworzonych testów. Pozwala to stwierdzić poziom zakłóceń i dobrać metodę leczenia.

Zobacz sam: Badanie słuchu Toruń

W Ziołowym Zakątku zdajemy sobie doskonale sprawę, jak niezwykłe właściwości ma polski miód. Jest to nie tylko smaczny produkt spożywczy, ale również doskonałe źródło witamin wzmacniających odporność. Dostępne w naszym sklepie miody są w stu procentach naturalnymi produktami pszczelimi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz sam: miody

Spacjalista od nowotworów

Jedną z najbardziej potrzebnych specjalizacji lekarskich jest onkolog. To lekarz, który specjalizuje się w zapobieganiu oraz leczeniu, jeśli jest ono możliwe, szkodliwych komórek nowotworowych, które mogą tworzyć się w organizmie ludzkim. Jeśli podejrzewasz u siebie obecność raka, przyjdź do jednej z naszych trzech placówek.

Zobacz sam: Onkolog

Profesjonale łóżna pomocnicze

Tylko u nas znajdziesz produkty firmy Wissner-Bosserhoff - profesjonalne łóżka rehabilitacyjne. Wielkopolskie, ponieważ tam znajduje się nasza siedziba, pragnie powitać Klientów, którzy zdecydują się na zakup owych pomocniczych elementów wyposażenia - są one nieocenioną pomocą podczas procesu zdrowienia.

Zobacz sam: Łóżka rehabilitacyjne wielkopolskie

Psychoterapeuci

W naszej placówce odbywają się zajęcia, warsztaty i terapie, mające pomóc w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi. Z naszego ramienia w Bydgoszczy działa psycholog i inni specjaliści. Organizujemy pomoc terapeutyczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzimy spotkania indywidualne oraz grupowe.

Zobacz sam: Psycholog Bydgoszcz

Klinika ortodontyczna w Białymstoku i Łomży

Istotnym elementem w dziedzinie stomatologi stanowią aparaty ortodontyczne. W naszej placówce w mieście Białystok stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania ruchome, stałe, czynnościowe. Sprawdź jakie produkty oferują poszczególne kliniki stomatologiczne i porównaj z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy na stronę w celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie ortodoncji.

Zobacz sam: Aparaty ortodontyczne

Testy diagnostyczne

Za pośrednictwem naszej strony internetowej zamówisz testy diagnostyczne do wykonania w domu. Podczas badania SIBO przyjmowana jest laktuloza. Na podstawie fermentacji tego cukru można ocenić, czy doszło do przerostu flory bakteryjnej w jelicie cienkim. Test pozwala na zbadanie zawartości wodoru i metanu w wydychanym powietrzu.

Zobacz sam: sibo laktuloza

Opieka seniora

Chcemy, aby osoby starsze zostały otoczone troską i wsparciem podczas jesieni swojego życia. Prowadzony przez nas dom opieki seniora oferuje zarówno krótkie pobyty, jak i te długoterminowe. Warszawa i okolice są obszarem, z którym pochodzi większość naszych podopiecznych. Atutem naszego ośrodka jest nie tylko dogodna lokalizacja, ale również smaczne posiłki przyrządzane na miejscu.

Zobacz sam: dom opieki warszawa i okolice

Najczęściej czytane