Organizacja chrzcin

Wesele, urodziny czy też chrzciny. Niezależnie od tego jaką uroczystość planujesz zapraszamy do naszej restauracji w Warszawie gdzie profesjonalna kadra zadba by każde wydarzenie było dla Państwa wyjątkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą z naszej strony internetowej lub kontaktu bezpośredniego.

Zobacz sam: Chrzciny Warszawa

Gospoda Zalewajka - zapraszamy do urządzenia wesela właśnie u nas!

Zawarcie związku małżeńskiego warto uczcić szampańską zabawą do białego rana. Wesela, jakie możecie Państwo odbyć w salach udostępnianych przez naszą gospodę w Konstancinie-Jeziornie z pewnością dostarczą Wam wiele śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Oprócz malowniczego położenia, zapewniamy też możliwość zanurzenia się w duchu tradycji, o co, oprócz samego wystroju, dbamy też charakterem naszego cateringu. Proponujemy pyszne mięsa, zupy i inne potrawy, które powinny uwieść podniebienia wszystkich gości. Zapraszamy!

Zobacz sam: Wesela

Krany i dozowniki do zlewów z granitu

Akcesoria do sanitariów powinny nie tylko komponować się z nimi wyglądem, ale tez umożliwić ich sprawne działanie. Jeśli zdecydują się Państwo na oferowane przez nas baterie kuchenne, grafitowe zlewy do kuchni zyskają wyjątkową oprawę. Każdy z naszych produktów posiada wszystkie konieczne certyfikaty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i komplet potrzebnych do instalacji mocowań i wężyków.

Zobacz sam: baterie kuchenne granitowe

Najczęściej czytane