Wędkarstwo

Wędkarstwo morskie przyciąga coraz większą liczbę zwolenników, gdyż stopniowo przekształca się w dobrą formę spędzania czasu, w świetną morską przygodę albo pretekst, by na kilka godzin wyrwać się z domu i w ciszy połowić sobie ryby wraz z kolegami. Taki stan rzeczy wykorzystują m.in. właściciele kutrów, organizując rejsy na dorsze. Muszą przy tym ulepszać swój sprzęt i dotychczasowe rozwiązania nawigacyjne, by móc zagwarantować swoim klientom jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie dokładnie taki sprzęt, którego poszukuje.

Zobacz sam: Wędkarstwo morskie

Kiecoń - świetny automat do lodów

Zależy Ci na tym, aby Twoja działalność handlowa w sektorze gastronomicznej przynosiła dużo większe zyski? Postaw na sprzedaż uwielbianych przez wszystkich słodkości! Firma Kiecoń Sp. z o.o. ma w swoim asortymencie nowoczesne automaty, takie jak maszyna do robienia lodów włoskich, amerykańskich, jogurtowych i shake’ów.

Zobacz sam: Maszynka do robienia lodów

Ekspres do kuchni

Jeżeli chcesz wypić mocne espresso, puszyste cappuccino, bądź wyjątkowe cafe latte - zgłoś się do nas! W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalny i praktyczny ekspres do kawy, który jednocześnie jest prosty w obsłudze. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego użytkownika - zarówno tego, który będzie korzystał z urządzenia w domu, jak i w kawiarni, czy restauracji. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której udostępniamy szczegółowe informacje. Czekamy na Ciebie!

Zobacz sam: Ekspres do kawy

Organizacja chrzcin

Wesele, urodziny czy też chrzciny. Niezależnie od tego jaką uroczystość planujesz zapraszamy do naszej restauracji w Warszawie gdzie profesjonalna kadra zadba by każde wydarzenie było dla Państwa wyjątkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą z naszej strony internetowej lub kontaktu bezpośredniego.

Zobacz sam: Chrzciny Warszawa

Gospoda Zalewajka - zapraszamy do urządzenia wesela właśnie u nas!

Zawarcie związku małżeńskiego warto uczcić szampańską zabawą do białego rana. Wesela, jakie możecie Państwo odbyć w salach udostępnianych przez naszą gospodę w Konstancinie-Jeziornie z pewnością dostarczą Wam wiele śmiechu, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Oprócz malowniczego położenia, zapewniamy też możliwość zanurzenia się w duchu tradycji, o co, oprócz samego wystroju, dbamy też charakterem naszego cateringu. Proponujemy pyszne mięsa, zupy i inne potrawy, które powinny uwieść podniebienia wszystkich gości. Zapraszamy!

Zobacz sam: Wesela

Najczęściej czytane