Produkty do czyszczenia kotłów grzewczych

Decydując się na zakup kotła grzewczego, warto pamiętać o jego regularnym serwisie i konserwacji. W ofercie naszego sklepu Klienci znajdą profesjonalną chemię instalacyjną marki Toptherm, przeznaczoną do oczyszczania stalowych i aluminiowych komór spalania. Są łatwe w użyciu - wystarczy tylko spryskać nimi urządzenie.

Zobacz sam: Toptherm

Produkty do tarasów i balkonów

Jesteśmy dystrybutorem marki Renoplast i sprzedajemy ich produkty w naszym sklepie takie jak profile balkonowe okapowe. Zostały wykonane z aluminium i służą do wykańczania krawędzi tarasu - tak, aby zadbać o posadzkę i uniknąć odparzenia, wysolenia lub wymrożenia płytek. Nasze systemy nadają się do różnych rodzajów powierzchni.

Zobacz sam: Profile balkonowe okapowe

Materiały izolacyjne do podłogi

Wykonujesz remont w mieszkaniu lub domu i poszukujesz materiałów izolacyjnych do montażu podłogi lub ścian? W naszym sklepie znajdziesz płyty fasadowe steico protect, które sprawdzą się w roli materiału wygłuszającego i termoizolacyjnego. Produkty są wykonane z naturalnego i ekologicznego włókna drzewnego.

Zobacz sam: steico protect

Lakiernia wykonująca zabezpieczenia antykorozyjne

Nasza firma zajmuje się konserwacją i renowacją powierzchni metalowych oraz z tworzyw sztucznych. Lakiernie proszkowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego obsługują Klientów detalicznych i przemysłowych. W naszych pracowniach podejmujemy się m.in. piaskowania oraz chemicznego usuwania warstw malowanych.

Zobacz sam: Lakiernie proszkowe kujawsko-pomorskie

1
2

Najczęściej czytane