Kielichy mszalne - Kraków - Sacrum

Na naszych stronach internetowych znajdą Państwo bogaty asortyment różnego rodzaju odzieży kościelnej, jak również akcesoriów mszalnych. W naszych katalogach znajdą Państwo między innymi wyjątkowe kielichy mszalne. To propozycja, która z pewnością będzie wyjątkową ozdobą podczas mszy. W naszej ofercie znajduje się również bielizna kielichowa do przybrania kielicha mszalnego. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Pełen asortyment naszego sklepu liturgicznego znajdą Państwo w naszym serwisie internetowym.

Zobacz sam: Kielichy mszalne

Organizacja pogrzebu

W trudnej chwili, jaką jest odejście bliskiej osoby, skupienie się na planowaniu ceremonii często jest ogromnym wysiłkiem. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi funeralne - odbieramy zmarłego z dowolnego miejsca, przygotowujemy go do pochówku oraz pomagamy w uzyskaniu świadczenia z ZUS. Organizujemy pogrzeby w Rzeszowie oraz bliskich okolicach.

Zobacz sam: Pogrzeby Rzeszów

Jaki zapach wybrać?

Poszukujesz zapachu, który idealnie sprawdzi się zarówno do codziennego użytkowania, jak i na randkę? Perfumy z feromonami damskie zostały stworzone dla nowoczesnych kobiet, które chcą czuć się pewniej siebie każdego dnia. W ofercie dostępne są modele o różnych pojemnościach oraz aromatach: słodkich lub nieco bardziej wyrazistych.

Zobacz sam: Perfumy z feromonami damskie

Dewocjonalia z podobizną Maryi

Tworzymy unikatowe, ozdobne artykuły rzemieślnicze z podobiznami postaci religijnych. W ofercie znajduje się m.in. ikona Matki Bożej wykonana na drewniej desce, z metalowym frontem i wykończeniami namalowanymi ręcznie farbą olejną. Bogurodzica jest przedstawiona na obrazach w towarzystwie dzieciątka Jezus.

Zobacz sam: Ikona Matki Bożej

Najczęściej czytane