Ekspozycja flag z logiem firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz montażem masztów flagowych. Dysponujemy modelami wykonanymi z włókna szklanego oraz z aluminium. Można u nas zamówić wariant wolnostojący lub teleskopowy. Szczegółowy opis naszych produktów opublikowaliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Zobacz sam: Maszty flagowe

Garażowa trwałość

Poszukujesz dla swojego domu konstrukcyjnego uzupełnienia? Jeżeli tak, to bez wątpienia zaskoczą Cię nasze bramy garażowe. Są to projekty nowoczesne, oparte na trwałości i odporności rozmaitych materiałów. Dzięki temu pozostają niewrażliwe na działanie opadów atmosferycznych, potencjalnych ingerencji mechanicznych lub silnego działania promieni słonecznych. Nie należy również pomijać ich eleganckiego designu. To wszystko nic by nie znaczyło bez odpowiedniego systemu otwierania, o co również zadbała nasza firma.

Zobacz sam: Bramy garażowe

http://zettransport.com/

Zależy Państwu na przewozie konkretnych towarów bądź ładunków wielkogabarytowych za granicę? W ramach działalności firmy Zet Transport. Realizujemy transport międzynarodowy przeróżnych załadunków. Istotne jest tu przede wszystkim to, że nieustannie monitorujemy to, w którym miejscu jest w tej chwili nasz kierowca. Posiadamy wysokiej jakości flotę, dzięki czemu możemy zagwarantować bezawaryjność, bezpieczeństwo i terminowość.

Zobacz sam: Usługi transportowe

Zapasowe i wymienne elementy do maszyn rolniczych

Oferujemy niezbędne przy naprawianiu zepsutego sprzętu zamienne części do kosiarek rotacyjnych i dyskowych. Wśród naszych produktów są zamienniki do maszyn polskich i czeskich, a także uniwersalne noże, śruby i łożyska ślizgowe. Zachęcamy do zakupów tak właścicieli warsztatów naprawczych, jak i prywatnych rolników. Wszystkie zamówione elementy wysyłamy do Państwa kurierem.

Zobacz sam: Części do kosiarek

Przewóz osób Polska Niemcy

Witaj w naszym przedsiębiorstwie. Przewóz osób Polska-Niemcy to nasza specjalność. Wozimy pasażerów w pakownych, przestronnych i komfortowych busach z klimatyzacją i pojemnymi bagażnikami. Wyjeżdżamy z regionów centralnej Polski, wozimy pod wskazany adres, szybko, wygodnie i bez przesiadek. Na życzenie klienta możemy dojechać również w inne regiony kraju. Jeśli musisz wyjechać za Odrę do pracy bądź turystycznie, nie ma dla Ciebie lepszego środka transportu! Zatrudniamy doświadczonych i kulturalnych kierowców.

Zobacz sam: Przewóz osób Polska Niemcy

Usługi magazynowe

Specjalnością naszej firmy jest obsługa magazynowa zgodnie z zasadą cross docking. Przeładunki towarów wykonujemy nawet przy jednocześnie dwóch ciężarówkach - niezależnie od warunków pogodowych. Ponadto podejmujemy się przepakowania, ponownego paletyzowania oraz zafoliowania przesyłek, które doznały uszkodzenia.

Zobacz sam: Przeładunki towarów

maska spawalnicza

Osoba wykonująca ten zawód jest szczególnie narażona na trudne warunki, dlatego szczególnie ona powinna przestrzegać wszystkich norm bezpieczeństwa pracy. Dotyczy to stosownego zabezpieczenia twarzy przed iskrami oraz wysoką temperaturą. Maska spawalnicza zabezpiecza operatora urządzenia łączącego metale również przed szkodliwym promieniowaniem, które wydziela się podczas tego typu obróbki. W sklepie internetowym Weldcut znajdą Państwo zarówno pełne przyłbice, jak i też jej poszczególne elementy.

Zobacz sam: maska spawalnicza

Opakowania farmaceutyczne

Zależy ci na tym, aby wszystkie twoje produkty były przechowywane w pudełkach solidnych i wytrzymałych, odznaczających się jednocześnie wysoką estetyką wykonania? W takim wypadku opakowania farmaceutyczne, kosmetyczne oraz spożywcze proponowane przez przedsiębiorstwo FORMED na pewno spełnią twoje oczekiwania.

Zobacz sam: Opakowania farmaceutyczne

Pokrywa lakierowa

Dla naszej firmy w Łodzi samochody są czymś więcej niż jedynie środkiem lokomocji. Dlatego Klientom proponujemy usługę auto detailing, która pozwala jeszcze bardziej zadbać o swój pojazd niż miało to miejsce do tej pory. Polega ona na odpowiednim zabezpieczeniu lakieru m.in. poprzez użycie powłoki ceramicznej.

Zobacz sam: Auto detailing Łódź

Laweta Jasło

Nasza firma zapewnia transport rzeczy i osób na terenie Jasła, ale nie tylko. Oferujemy przewóz zarówno krajowy, jak i międzynarodowy dopasowany do bieżących potrzeb klienta. Nasze usługi obejmują także wynajem lawety samochodowej w razie konieczności skorzystania z pomocy drogowej. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz sam: Laweta Jasło

Wózki paletowe

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe wózki magazynowe, które są wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne. Pozwalają na szybki transport większej ilości towaru już jednej osobie, a ponadto nie wymagają większego wkładu siły. Są bardzo proste w manewrowaniu i bardzo skrętne, dzięki czemu zapewniają łatwe poruszanie się po magazynie. Proponujemy Państwu wiele modeli tych urządzeń, dzięki czemu możecie wybrać rozwiązanie najlepsze do waszych wymagań. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz sam: Wózki magazynowe

Samochód dla firm

Nasza szeroka działalność obejmuje m.in. sprzedaż i wynajem nowych samochodów, serwis gwarancyjny, sprzedaż części zamiennych oraz świadczenie usług ubezpieczeniowych. Rozbudowana strona internetowa pozwoli Ci bez pośpiechu porównać parametry i ceny różnych samochodów lub zamawianych usług. Nasza firma to równocześnie salon Fiata, Forda, Pandy, Renault oraz wielu innych marek - wszystko w jednym miejscu.

Zobacz sam: Salon fiata

akcesoria samochodowe

Kiedy silnik zasysa tlen, do środka wciągany jest też kurz, piasek, drobinki zanieczyszczeń, a czasami także małe i lekkie przedmioty. By drogi mechanizm nie uległ zniszczeniu, należy zdecydować się na dobrej jakości samochodowe filtry powietrza. Nasz produkt nie tylko doskonale zabezpiecza silnik, ale także wyposażony jest w medium zapobiegające rozprzestrzenianiu się ognia w samochodzie - na przykład, gdyby zassana została zapałka...

Zobacz sam: Filtry powietrza

Garaż samochodowy

Jeśli interesuje Cię domowe majsterkowanie, musisz koniecznie zajrzeć do naszego sklepu internetowego. Nasze narzędzia do warsztatu samochodowego to absolutny must have dla każdego zapaleńca, który każdą wolną chwilę spędza w garażu. Polecamy także nasze lampy, środki czystości i podnośniki, które pozwolą Ci lepiej zorganizować przestrzeń.

Zobacz sam: Narzędzia do warsztatu samochodowego

Kółka do urządzeń przemysłowych

Nasza firma jest globalnym liderem w produkcji i dystrybucji rozwiązań zapewniającym mobilność dla przemysłu. Jednym z popularnych produktów jest koło pneumatyczne na metalowej piaście. Jego zaletą są niskie opory toczenia i wysoka jakość gumy oraz stali z których jest wykonane. Dzięki temu nie niszczy ono posadzek podczas użytkowania.

Zobacz sam: Koło pneumatyczne

Wysokość akcyzy

Sprowadzenie samochodu z zagranicy wiąże się z dodatkowymi opłatami. Jedną z nich jest akcyza za auto z USA, która jest zależy od pojemności silnika. Jej wysokość to 3,1% dla pojemności do 2l, 18,6% dla pojemności powyżej 2l, 1,5% lub 9,8% dla hybrydy i 0% dla motocykli, pojazdów zabytkowych i elektrycznych.

Zobacz sam: Akcyza za auto z USA

Najczęściej czytane