Nauka tańca w Gliwicach

Kubańskie rytmy stały się popularne także w Polsce. Doskonale to potwierdza popularność kursu salsy w Gliwicach, na który zgłaszają się osoby w różnym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Podczas nauki tego tańca zachęcamy do korzystania z dobrej zabawy, spontaniczności i niezapomnianych spotkań ze znajomymi.

Zobacz sam: Salsa Gliwice

Płyty i gadżety muzyczne

Nasz sklep z płytami prowadzimy już od wielu lat, stale poszerzając katalog oferowanych przez nas produktów. Poza winylami i nośnikami CD posiadamy też wybór filmów muzycznych i nagrań koncertów. Możesz kupić u nas również gadżety z logiem twojego ulubionego zespołu, a jeśli sam posiadasz stare albumy muzyczne, możesz przekazać je do naszego skupu.

Zobacz sam: Sklep z płytami

Skala - farby, kredki, pędzle i inne

W ofercie naszego internetowego sklepu znajduje się szeroki wybór artykułów biurowych oraz szkolnych. Proponujemy produkty najwyższej jakości, wyróżniające się trwałością, solidnym wykonaniem oraz niezwykłą wydajnością. Szeroki wybór poszczególnych modeli oraz wielu wersji kolorystycznych pozwala na uzupełnienie swojego wyposażenia. Posiadamy zarówno długopisy, ołówki, markery i zakreślacze, jak i przybory plastyczne czy tonery oraz tusze do drukarek. Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny.

Zobacz sam: Przybory plastyczne

Projekcja filmowa

Postaw na rozrywkę i wybierz jedną z dostępnych w naszej ofercie opcji. Wynajem projektorów to propozycja niezwykle atrakcyjna - dzięki tym urządzeniom możliwe jest wyświetlenie filmów w plenerze oraz budynkach, podczas festiwali oraz wydarzeń związanych z kulturą - teatrem oraz kinem. Korzystne opcje i kompleksowa obsługa to kolejne atuty naszej propozycji.

Zobacz sam: wynajem projektorów

Księgarnia

W szerokiej ofercie naszej księgarni znalazło się miejsce zarówno na książki, jak i na albumy ilustrowane. Możemy wyróżnić także atlasy o różnej tematyce. Znajdzie się taki geograficzny, który przedstawi nam różne państwa, kontynenty i wskaźniki. Posiadamy również książki związane ze sportem, gołębiami czy też innymi zwierzętami.

Zobacz sam: atlasy

Najczęściej czytane