Hodowla koni

W naszym ośrodku prowadzimy hodowlę zwierząt, których rasa charakteryzuje się wytrzymałością i odwagą. W stadninie mamy dwie kategorie, jedną z nich jest koń achał-tekiński, a drugą zwierzę tej samej rasy, ale półkrwi. Hipologowie uważają ten ród za bardzo atrakcyjny,dlatego przeprowadzane są dla nich konkursy piękności.

Zobacz sam: Koń achał-tekiński

Naprawa rowerów

Nasza firma swoje usługi kieruje do wszystkich miłośników jednośladów. Nasz krakowski serwis rowerowy zatrudnia profesjonalistów, którzy szybko zdiagnozują i naprawią awarię w Twoim jednośladzie. Klientom oferujemy również sprzedaż modeli najlepszych producentów, takich jak Unbike, Giant, Trek i Merida.

Zobacz sam: Serwis rowerowy Kraków

Sprzęt dla kolarzy lubiących nocne wędrówki

Prawdą jest, iż nocne uprawianie sportów spotyka się ze sporym entuzjazmem wielu osób. Otóż, jest to metoda która pozwala bowiem na to, aby dostarczyć sobie nie tylko odpowiedniej dozy wysiłku przed snem, ale i zrelaksować się nawet po najcięższym dniu. Jednakże, aby uprawiane na przykład kolarstwo okazało się w pełni bezpieczne, elementem niezbędnym staje się specjalistycznie przygotowane oświetlenie rowerowe.

Zobacz sam: Oświetlenie rowerowe

Lord4Sport

Cenicie sobie Państwo aktywność fizyczną i zależy Wam na tym, by zaopatrzyć własne mieszkanie w sprzęt, który pozwoli Wam na regularne ćwiczenia, dzięki którym w znaczny sposób poprawi się Wasza kondycja? Sklep fitness Lord4Sport to miejsce, w którym możecie kupić przyrządy, dzięki którym wzmocnicie Wasze ramiona, nogi, mięśnie brzucha i wszelkie inne części ciała. Proponujemy skakanki, steppery, trampoliny, sztangi, hantle i wiele więcej. Nasze oddziały znajdziecie m.in. w Łodzi, Warszawie, Krakowie czy Gdańsku.

Zobacz sam: Sklep fitness

Rowery dla profesjonalistów

W ofercie sklepu internetowego znajdziesz propozycje rowerów, które nie tylko są przeznaczone dla profesjonalistów, ale również dla amatorów tego sportu. Modele z serii Unibike Crossfire dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych oraz rozmiarach, dzięki czemu sprawdzą się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Zobacz sam: Unibike Crossfire

Szkoła pływania

Pragniesz udoskonalić swoje umiejętności związane z zachowaniem się w wodzie? Zgłoś się do naszej szkoły a pokażemy Ci, jak powinien wyglądać styl klasyczny podczas pływania. Trenuj swoje wodne umiejętności, gdyż to zasób przydatny przez całe życie. Możesz z niego korzystać zarówno podczas rekreacji, jak i aktywności fizycznej.

Zobacz sam: styl klasyczny pływanie

Kurs wspinaczkowy Jura + Sokoliki

W szkole wspinania CERRO odbędziesz profesjonalny kurs skałkowy . Bez niego nie masz po co wybierać się na zdobywanie górskich formacji skalnych. Szkolenie wspinaczkowe pełne Jura + Sokoliki, opiera się na autorskim programie. Przygotuję Cię do samodzielnego wspinania w wapieniu i w granicie, zapozna z zasadami asekuracji i używania koniecznego sprzętu. To doskonała baza dla osób przygotowujących się do kursu taternickigo.

Zobacz sam: Kurs skałkowy

Najczęściej czytane