Mikasa dla sportowców

Oficjalnie zatwierdzony wzór, nowoczesny design oraz fantastyczna sprężystość - to pozwoli Ci wykonać nie jeden as serwisowy. Piłka siatkowa Mikasa znajdująca się w naszej ofercie jest odzwierciedleniem modelu, który był kluczowym bohaterem Mistrzostw Świata. Jeżeli poszukujesz więc takiego sprzętu - znajdziesz go w naszej ofercie.

Zobacz sam: Piłka siatkowa Mikasa

Wyposażenie siłowni plenerowych

Umiejscowione w parku lub na miejskiej plaży siłownie plenerowe zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Proponowany przez nas sprzęt do fitness odpowie na oczekiwania wszystkich osób, niezależnie od tego, które mięśnie chcą ćwiczyć. W naszym asortymencie znajdują się liczne urządzenia na pylonach i słupach, takie jak podciągi, prasa nożna czy drabinki. Urządzenia do treningu przeznaczone są zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących.

Zobacz sam: Sprzęt do fitness

Odzież dla kibiców Dumy Katalonii

Zajmujemy się sprzedażą odzieży sportowej i mamy do zaoferowania bogatą kolekcję ubrań zespołów piłkarskich. Bluza FC Barcelona występuje u nas w różnych rozmiarach (zarówno dla juniorów, jak i seniorów) oraz modelach. Ponadto, sprzedajemy ręczniki, akcesoria, szaliki, torby i koszulki z widocznym logiem ulubionego klubu.

Zobacz sam: Bluza fc barcelona

Hodowla koni

W naszym ośrodku prowadzimy hodowlę zwierząt, których rasa charakteryzuje się wytrzymałością i odwagą. W stadninie mamy dwie kategorie, jedną z nich jest koń achał-tekiński, a drugą zwierzę tej samej rasy, ale półkrwi. Hipologowie uważają ten ród za bardzo atrakcyjny,dlatego przeprowadzane są dla nich konkursy piękności.

Zobacz sam: Koń achał-tekiński

Naprawa rowerów

Nasza firma swoje usługi kieruje do wszystkich miłośników jednośladów. Nasz krakowski serwis rowerowy zatrudnia profesjonalistów, którzy szybko zdiagnozują i naprawią awarię w Twoim jednośladzie. Klientom oferujemy również sprzedaż modeli najlepszych producentów, takich jak Unbike, Giant, Trek i Merida.

Zobacz sam: Serwis rowerowy Kraków

Najczęściej czytane