Perfekt Jump - trampolina do ćwiczeń

Jesteśmy doświadczoną firmą, która wie jaki sprzęt jest niezbędny do wykonywania codziennego treningu, zarówno w ośrodkach akrobatyczno-gimnastycznych, jak i w przestrzeni prywatnej. Każda trampolina do ćwiczeń firmy Perfekt Jump nadaje się idealnie dla zarówno zawodników początkujących, jak i profesjonalistów. Nasz produkt pozwala na dowolne regulowanie jego długości, dzięki dużej liczbie modułów, a także jest wyjątkowo mobilny, co zapewniają kółka. Ponadto, regulacja naprężenia sprężyn umożliwia dostosowanie produktu do wykonywanego sportu.

Zobacz sam: trampolina do ćwiczeń

Mikasa dla sportowców

Oficjalnie zatwierdzony wzór, nowoczesny design oraz fantastyczna sprężystość - to pozwoli Ci wykonać nie jeden as serwisowy. Piłka siatkowa Mikasa znajdująca się w naszej ofercie jest odzwierciedleniem modelu, który był kluczowym bohaterem Mistrzostw Świata. Jeżeli poszukujesz więc takiego sprzętu - znajdziesz go w naszej ofercie.

Zobacz sam: Piłka siatkowa Mikasa

Wyposażenie siłowni plenerowych

Umiejscowione w parku lub na miejskiej plaży siłownie plenerowe zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Proponowany przez nas sprzęt do fitness odpowie na oczekiwania wszystkich osób, niezależnie od tego, które mięśnie chcą ćwiczyć. W naszym asortymencie znajdują się liczne urządzenia na pylonach i słupach, takie jak podciągi, prasa nożna czy drabinki. Urządzenia do treningu przeznaczone są zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących.

Zobacz sam: Sprzęt do fitness

Sprzęt do jazdy w skateparku

Wykonywanie akrobacji i tricków wymaga od sprzętu do jazdy solidnej konstrukcji. Hulajnogi wyczynowe, które znajdziecie w naszej ofercie wykonane są ze specjalnie wzmocnionego stopu aluminium, co podnosi ich trwałość i odporność na obciążenia. Jednocześnie nie tracą nic ze swojej lekkości i efektownie się prezentują.

Zobacz sam: Hulajnogi wyczynowe

Odzież dla kibiców Dumy Katalonii

Zajmujemy się sprzedażą odzieży sportowej i mamy do zaoferowania bogatą kolekcję ubrań zespołów piłkarskich. Bluza FC Barcelona występuje u nas w różnych rozmiarach (zarówno dla juniorów, jak i seniorów) oraz modelach. Ponadto, sprzedajemy ręczniki, akcesoria, szaliki, torby i koszulki z widocznym logiem ulubionego klubu.

Zobacz sam: Bluza fc barcelona

Najczęściej czytane