Ściąganie długów

Jeżeli jesteś mieszkańcem gminy Górzyca, Rzepin lub też mieszkasz w Kostrzyniu nad Odrą, to możesz skorzystać z usług komornika sądowego, którzy działa przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Aby wybrać go, należy złożyć pisemny wniosek o wszczęcie egzekucji. Każdy obywatel ma prawo wyboru osoby, która będzie reprezentować jego interesy, z wyjątkiem spraw związanych z nieruchomościami. Włodzimierz Raczewski z swojej pracy wykorzystuje między innymi Platformę Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zobacz sam: licytacje komornicze słubice

Radcy prawni - Nowosielski i Wspólnicy

Zajmujemy się pełnieniem czynności z zakresu wielu kodeksów na terenie Bielska Białej. Klientom Biznesowym kancelaria Nowosielski i Wspólnicy oferuje porady prawne w sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Przeprowadzamy także negocjacje z pracownikami, kontrahentami czy dłużnikami. Zajmujemy się także egzekucją pieniędzy oraz tworzymy formalne opinie. Przyjmujemy także osoby fizyczne, na zlecenie których analizujemy poszczególne sprawy sądowe oraz reprezentujemy ich podczas postępowań. Wynagrodzenie za naszą pracę wyceniane jest indywidualnie z każdym Klientem.

Zobacz sam: porady prawne bielsko biała

Każdy adwokat pracujący w naszej kancelarii prawnej w Tychach jest osobą doskonale przygotowaną do wykonywania tego, jakże ważnego zawodu. Są to osoby o doskonałej opinii, znakomitych kompetencjach i ogromnym doświadczeniu. Zachęcamy więc wszystkich klientów z problemami prawnymi do skorzystania z naszych usług.

Zobacz sam: Kancelaria prawna Tychy

Windykacja wierzytelności to usługa pozwalająca Państwu na odzyskanie należności od Waszych dłużników. Odzyskiwanie długów zachodzi w trzech etapach: polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Zapewniamy profesjonalnych pracowników podchodzących indywidualnie do każdego zlecenia. Gorąco zapraszamy do odwiedzin naszej strony.

Zobacz sam: Windykacja należności

Czyszczenie miejsc po zmarłych

Wychodząc naprzeciwko wysokim standardom usług na rynku czyszczenia miejsc po osobach zmarłych, firma Gred Gruppe Polska wykonuje kompleksowe sprzątanie po zgonach, do których doszło między innymi w wyniku śmierci naturalnej, samobójstwa czy morderstwa. Naszą pracę charakteryzuje pełen profesjonalizm, zastosowanie nieszkodliwych dla środowiska naturalnego i otoczenia środków chemicznych oraz współpraca z policją, hotelami, domami spokojnej starości, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz wieloma innymi instytucjami.

Zobacz sam: Sprzątanie po zgonie

Najczęściej czytane