Kancelaria prawna Tychy

Każdy adwokat pracujący w naszej kancelarii prawnej w Tychach jest osobą doskonale przygotowaną do wykonywania tego, jakże ważnego zawodu. Są to osoby o doskonałej opinii, znakomitych kompetencjach i ogromnym doświadczeniu. Zachęcamy więc wszystkich klientów z problemami prawnymi do skorzystania z naszych usług.

Zobacz sam: Kancelaria prawna Tychy

Usługi sprzątające

Już od wielu lat funkcjonujemy jako firma prowadzącą usługi sprzątające. Doskonale wiemy, iż odpowiadamy nie tylko za ogólną estetykę przedsiębiorstwa, ale również o to, aby warunki w nim panujące spełniały standardy BHP. Dlatego też do naszych codziennych działań - zarówno we Wrocławiu jak i na terenie całego województwa.

Zobacz sam: Usługi sprzątające

Usługi funeralne

Polecamy nasze usługi osobom poszukującym kompleksowej obsługi pochówku. Jeśli chodzi o pogrzeby, w Krakowie niewiele jest tak wszechstronnych zakładów z tej branży. Dbamy o przebieg uroczystości, zapewniamy jej oprawę estetyczną i uwzględniamy wszelkie sugestie rodziny zmarłego. Pomagamy też dobrać trumnę i komponujemy wieńce.

Zobacz sam: pogrzeby krakow

Usługi prawne

Konsultacja prawna może dotyczyć spraw spadkowych, karnych, a także zakresu rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria adwokacka w Olsztynie pomaga klientom w egzekwowaniu prawomocnego wyroku oraz reprezentuje pracownika czy również pracodawcę w przypadku kwestii dotyczących ubezpieczeń społecznych czy pracy.

Zobacz sam: Kancelaria adwokacka Olsztyn

Pomoc przy naruszeniu praw autorskich

Każdy wytwór Państwa wyobraźni, który ma charakter trwały podlega ochronie regulowanej przez prawa autorskie. Naruszanie ich podlega odpowiednim sankcjom i każda osoba fizyczna oraz przedsiębiorca, który odkrył tego typu wydarzenie ma prawo do stosownej obrony. Kancelaria Radcy prawnego Elżbiety Figat-Michalak w Warszawie pomoże Państwu przy sporządzaniu umów, opinii i analizy naruszeń.

Zobacz sam: Prawa autorskie

Obsługa bocznic

Jesteś właścicielem zakładu przemysłowego, operatorem logistycznym lub przewoźnikiem? Ochrona składów kolejowych, w tym bocznic, to usługa skierowana właśnie do Ciebie! Nasza firma zajmie się wynajmem drużyny, która zabezpieczy teren trakcyjny. Oddelegujemy do Ciebie m.in. rewidentów, ustawiaczy lub kierowców pojazdów.

Zobacz sam: Ochrona składów kolejowych

Jak uzyskać odszkodowanie?

Przedsądowe lub za błędy lekarskie? Odszkodowania w Sławnie w określonych sytuacjach można uzyskać z pomocą prawnika. Kancelaria reprezentuje poszkodowanych również przed sądami i komornikami. Stara się uzyskać świadczenie od sprawcy zdarzenia lub grupy ubezpieczeniowej. Dochodzi zadośćuczynienia w sporach np. ze szpitalem.

Zobacz sam: odszkodowania Sławno

Najczęściej czytane