Każdy adwokat pracujący w naszej kancelarii prawnej w Tychach jest osobą doskonale przygotowaną do wykonywania tego, jakże ważnego zawodu. Są to osoby o doskonałej opinii, znakomitych kompetencjach i ogromnym doświadczeniu. Zachęcamy więc wszystkich klientów z problemami prawnymi do skorzystania z naszych usług.

Zobacz sam: Kancelaria prawna Tychy

Udrażnianie rur kanalizacyjnych

Łódzka firma czystakanalizacja w sposób kompleksowy podchodzi do każdego zlecenia. Świadczone przez nas usługi hydrauliczne to między innymi czyszczenie kanalizacji, udrażnianie rur oraz przeróbki instalacji. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i korzystamy jedynie ze skutecznych rozwiązań takich jak czyszczenie mechaniczne. Zachęcamy do kontaktu - nawet w godzinach nocnych.

Zobacz sam: Udrażnianie rur Łódź

Już od wielu lat funkcjonujemy jako firma prowadzącą usługi sprzątające. Doskonale wiemy, iż odpowiadamy nie tylko za ogólną estetykę przedsiębiorstwa, ale również o to, aby warunki w nim panujące spełniały standardy BHP. Dlatego też do naszych codziennych działań - zarówno we Wrocławiu jak i na terenie całego województwa.

Zobacz sam: Usługi sprzątające

Kancelaria Jakub Mańczak

W ramach działalności naszej kancelarii prawnej zajmujemy się między innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Radca prawny Jakub Mańczak świadczy szeroko pojęte usługi związane z rozwodami, alimentami, podziałem majątku, czy też ustaleniem opieki nad nieletnimi dziećmi. Mecenas udziela nie tylko kompleksowych porad, lecz także wystawia opinie prawne, sporządza pisma procesowe, a także reprezentuje klientów przed sądem w charakterze pełnomocnika. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Gdyni.

Zobacz sam: Rozwody Gdynia

Zabezpieczanie imprez oraz mienia

Zarówno zabezpieczanie imprez masowych, jak i konkretnego mienia czy osób fizycznych realizuje nasza agencja ochrony z Radomia. Do usług wykonywanych przez naszą firmę zalicza się też bezosobowa obsługa parkingów czy zarządzanie systemami bezpieczeństwa, ale także deponowanie kluczy w oparciu o nowoczesne systemy.

Zobacz sam: agencja ochrony Radom

Godziny urzędowania

Dokonuję między innymi następujących czynności dla klientów: legalizacja własnoręczności podpisów, sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia oraz umów ustanowienia odrębnej własności lokali. Prowadzona przeze mnie kancelaria notarialna w województwie Małopolskim, dokładniej - w Suchej Beskidzkiej, czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zobacz sam: kancelaria notarialna małopolskie

Najczęściej czytane