Monter-Vis Exhibitions Sp. z o.o.

Polecamy Państwu nowoczesne i komfortowe stoiska targowe na wynajem w Poznaniu, Kielcach, Łodzi i Warszawie. Tylko u nas skorzystacie Państwo z tak atrakcyjnych warunków. Wypożyczamy punkty na podstawie konstrukcji z wytrzymałej i estetycznej kratownicy aluminiowej, która sama w sobie już ma walory ozdobne. Na życzenie klienta wyposażamy punkty w wykładzinę, meble, baner z PCV. Polecamy Państwu nasze usługi. Promowanie firmy na wystawach i imprezach branżowych jest skuteczną metodą dotarcia do klienta.

Zobacz sam: Stoisko targowe

Etykiety na towary

Zajmujemy się między innymi produkowaniem etykiet na roli, które charakteryzują się doskonałym odwzorowywaniem barw oraz wyrazistości grafiki. Proponujemy naklejki, które umożliwią szybkie oznakowanie różnego rodzaju towarów. Zapewniamy najwyższą jakość produktów, a także szybką i profesjonalną obsługę.

Zobacz sam: Etykiety na roli

Firma Formedia

W mojej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości usługi, takie jak fotografia reklamowa. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na połączeniu profesjonalnych usług z atrakcyjną ceną. Proponuję przede wszystkim rzetelność podczas wykonywania swoich zleceń. Moi klienci doceniają również zaangażowanie, które wkładam w wykonanie każdego zadania. Fotografia reklamowa to moja specjalność. Zachęcam wszystkich Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

Zobacz sam: Fotografia reklamowa

IDprint - drukarki do identyfikatorów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni IDprint, której specjalnością jest sprzedaż takich urządzeń, jak drukarka kart plastikowych. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór innowacyjnych maszyn od renomowanych producentów, łatwych w obsłudze oraz wydajnych, a także materiały eksploatacyjne i zestawy czyszczące.

Zobacz sam: Drukarka kart plastikowych

Sposób na tanią reklamę

Zapomnij o problemach z promocją swojej firmy. Jeszcze dziś zajrzyj na stronę internetową Michalczyk i Prokop z Łodzi i przekonaj się, jak szybko oraz efektywnie możesz się reklamować. To właśnie oni proponują tani druk ulotek w najróżniejszych wersjach. Dzięki nim otrzymasz dwustronne materiały promocyjne, jakie będziesz mógł zaoferować potencjalnym klientom twojej firmy. Dodatkowo, proponują kilka wersji pakietów, w zależności od potrzeb, a także różne wielkości zamówionych produktów. Zapraszamy!

Zobacz sam: druk ulotek łódź

Jakie jest główne zadanie przekazu promocyjnego? Niektórzy stwierdzą, iż jest nim merytoryczny przekaz, inni, że zapamiętanie. My jednak jesteśmy w stanie, iż główną funkcjonalnością jest zwrócenie uwagi. Najbardziej słusznym środkiem do tego są reklamy świetlne. Proponowane przez markę PMB-LED plasują się na najwyższym poziomie jakościowym.

Zobacz sam: Reklamy świetlne

Oferta drukarni

Profesjonalne projektowanie graficzne, produkcja z solidnych tworzyw, hologramowanie, stickerowanie i inserwowanie. Wykonujemy pudełka CD, DVD, Blu Ray. Opakowania na płyty CD z nadrukiem mogą mieć postać standardową czyli typu digipack. Dzięki temu w pudełku zmieszczą się również dodatkowe materiały, książeczki. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz sam: Opakowania na płyty CD z nadrukiem

Promowanie firmy

Nieodzownym elementem świadczącym o powodzeniu każdej marki jest jej skuteczna promocja. Zlokalizowana w Lesznie agencja reklamowa zapewnia szereg usług marketingowych, które wypromują Twoją firmę. Zapewniamy profesjonalną identyfikację wizualną (projektujemy logotypy, wizytówki, katalogi), gadżety i spoty marketingowe.

Zobacz sam: Agencja reklamowa Leszno

Najczęściej czytane