http://www.hotelalf.pl/

Podstawą oferty naszego hotelu jest tani nocleg. Kraków jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym dla turystów, dlatego tani nocleg tu dostępny to bardzo korzystna oferta. Oferujemy 200 miejsc noclegowych, zarówno we w pełni wyposażonych pokojach, jak i apartamencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz sam: Tani nocleg Kraków

Gdzie na wakacje z czworonogiem?

Czy jesteś jedną z osób, które nie chcą wyjeżdżać na wakacje bez swojego pupila? Oferujemy noclegi z psem w górach Kaczawskich. Nasza agroturystyka otwarta jest dla czworonogów, a nawet zapewnia szereg atrakcji w ich towarzystwie. Polecamy wędrówki piesze lub rowerowe, a także odbywające się co roku zawody dogtrekkingu.

Zobacz sam: Noclegi z psem w górach

Zabiegi w hotelu

W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycję zabiegów SPA dla dwojga. Jest to przede wszystkim oferta przystosowana do dwóch osób i zapewnienia im takiej samej dawki odprężenia. Proponujemy różnorodne pakiety zabiegów i atrakcji czy bogatą ofertę śniadaniową, komfortowe noclegi i niezapomniane przeżycia!

Zobacz sam: Spa dla dwojga

Kapsuła relaksacyjna Floating

Chcesz poczuć relaks na najwyższym poziomie? Deprywacja sensoryczna to metoda stosowana w naszych kapsułach relaksacyjnych. Dzięki usunięciu jakichkolwiek bodźców pochodzących z zewnątrz Twoje ciało rozluźni się, a mięśnie odpoczną - jest to nowoczesna technika, którą możesz sprawdzić w naszym hotelu.

Zobacz sam: Deprywacja sensoryczna

Najczęściej czytane