http://www.hotelalf.pl/

Podstawą oferty naszego hotelu jest tani nocleg. Kraków jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym dla turystów, dlatego tani nocleg tu dostępny to bardzo korzystna oferta. Oferujemy 200 miejsc noclegowych, zarówno we w pełni wyposażonych pokojach, jak i apartamencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz sam: Tani nocleg Kraków

Gdzie na wakacje z czworonogiem?

Czy jesteś jedną z osób, które nie chcą wyjeżdżać na wakacje bez swojego pupila? Oferujemy noclegi z psem w górach Kaczawskich. Nasza agroturystyka otwarta jest dla czworonogów, a nawet zapewnia szereg atrakcji w ich towarzystwie. Polecamy wędrówki piesze lub rowerowe, a także odbywające się co roku zawody dogtrekkingu.

Zobacz sam: Noclegi z psem w górach

Kapsuła relaksacyjna Floating

Chcesz poczuć relaks na najwyższym poziomie? Deprywacja sensoryczna to metoda stosowana w naszych kapsułach relaksacyjnych. Dzięki usunięciu jakichkolwiek bodźców pochodzących z zewnątrz Twoje ciało rozluźni się, a mięśnie odpoczną - jest to nowoczesna technika, którą możesz sprawdzić w naszym hotelu.

Zobacz sam: Deprywacja sensoryczna

Pokój z jacuzzi

Gdy marzysz o ciszy i bezpiecznym wypoczynku, możesz nam w pełni zaufać. Panuje tu spokój, cisza i dobra atmosfera. Hotel położony jest w malowniczej okolicy, a na jego terenie odnajdziesz restaurację i bar. Udostępniamy bezpłatny internet bezprzewodowy i telewizję satelitarną w każdym pomieszczeniu. Do wyboru są pokoje jedno- i dwuosobowe, a także luksusowy apartament z jacuzzi. Wypoczynek uświetni nasza wyborna restauracja.

Zobacz sam: Apartament z jacuzzi

kinezyterapia i leczenie kręgosłupa

Zapraszamy Państwa do naszego nowoczesnego sanatorium w świętokrzyskim. Nasze Uzdrowisko Solec Zdrój oferuje wiele atrakcji takich jak kąpiele siarczkowe. Stawiamy w leczeniu na balneoterapię, korzystając z naturalnego źródła. Odwiedź nas i przekonaj się jak wiele możemy zdziałać! Zachęcamy wszystkich do wizyty na stronie internetowej.

Zobacz sam: Kąpiele siarczkowe

Organizacja wycieczki

Organizacja obozów, wyjazdów i zielonych szkół to niekiedy twardy orzech do zgryzienia! Nauczyciele muszą się tutaj wykazać dużą dozą cierpliwości i zdolnościami logistycznymi, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Chętnie pomożemy: dowiedz się, ilu opiekunów na wycieczce szkolnej potrzeba w 2022 roku!

Zobacz sam: Ilu opiekunów na wycieczce szkolnej 2022

Imprezy okolicznościowe w hotelu

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Świętowanie może mieć różny charakter, jednak warto rozważyć sylwester w górach! 2022 należy pożegnać z hukiem - radosnymi tańcami, pysznym jedzeniem, dobrą muzyką i fajerwerkami. Serdecznie zapraszamy do spędzenia ostatnich dni roku w naszym hotelu, a po udanej zabawie, odpocząć w jednym z wygodnych pokoi.

Zobacz sam: Sylwester w górach 2022

Najczęściej czytane