http://www.hotelalf.pl/

Podstawą oferty naszego hotelu jest tani nocleg. Kraków jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym dla turystów, dlatego tani nocleg tu dostępny to bardzo korzystna oferta. Oferujemy 200 miejsc noclegowych, zarówno we w pełni wyposażonych pokojach, jak i apartamencie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz sam: Tani nocleg Kraków

Kapsuła relaksacyjna Floating

Chcesz poczuć relaks na najwyższym poziomie? Deprywacja sensoryczna to metoda stosowana w naszych kapsułach relaksacyjnych. Dzięki usunięciu jakichkolwiek bodźców pochodzących z zewnątrz Twoje ciało rozluźni się, a mięśnie odpoczną - jest to nowoczesna technika, którą możesz sprawdzić w naszym hotelu.

Zobacz sam: Deprywacja sensoryczna

Pokój z jacuzzi

Gdy marzysz o ciszy i bezpiecznym wypoczynku, możesz nam w pełni zaufać. Panuje tu spokój, cisza i dobra atmosfera. Hotel położony jest w malowniczej okolicy, a na jego terenie odnajdziesz restaurację i bar. Udostępniamy bezpłatny internet bezprzewodowy i telewizję satelitarną w każdym pomieszczeniu. Do wyboru są pokoje jedno- i dwuosobowe, a także luksusowy apartament z jacuzzi. Wypoczynek uświetni nasza wyborna restauracja.

Zobacz sam: Apartament z jacuzzi

Organizacja wycieczki

Organizacja obozów, wyjazdów i zielonych szkół to niekiedy twardy orzech do zgryzienia! Nauczyciele muszą się tutaj wykazać dużą dozą cierpliwości i zdolnościami logistycznymi, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Chętnie pomożemy: dowiedz się, ilu opiekunów na wycieczce szkolnej potrzeba w 2022 roku!

Zobacz sam: Ilu opiekunów na wycieczce szkolnej 2022

Nocleg w Zambrowie

Planujesz wyjazd na dłuższy weekend lub wakacyjny wypoczynek? Proponujemy noclegi na Podlasiu. Pokoje gościnne znajdują się w odrestaurowanej kamienicy, w której siedzibę miała poczta. Lokalizacja w centrum miasta ułatwia poruszanie się po najbliższej okolicy i korzystanie z atrakcji turystycznych regionu. Zapraszamy do Zambrowa!

Zobacz sam: Noclegi podlasie

Najczęściej czytane