Odzyskiwanie długów z zagranicy

Nasza firma doradcza zajmuje się również ściąganiem należności od dłużników przebywających poza granicami naszego kraju. Skutecznie zajmiemy się egzekucją długu od kontrahenta z zagranicy. Międzynarodowa windykacja możliwa jest dzięki naszemu doświadczeniu, zrozumieniu kontekstów prawnych i współpracy z instytucjami innych państw.

Zobacz sam: Międzynarodowa windykacja

Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Wyprowadziłeś się do Niemiec, a może dopiero planujesz przeprowadzkę, w obu przypadkach przyda Ci się tam samochód, aby się nim legalnie poruszać potrzebujesz ubezpieczenia. Sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej kalkulator ubezpieczenia samochodu w Niemczech i znajdź najbardziej Ci pasujące. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz sam: Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Archiwizacja dokumentów

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywaną przez naszych specjalistów digitalizację dokumentacji. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie zautomatyzowanych rozwiązań, które ułatwią Wam zarówno przechowywanie, jak i poszukiwanie potrzebnych w Waszych firmach akt. Zajmujemy się odbieraniem z Waszych siedzib wymaganych dokumentacji, a następnie ich katalogowaniem do odpowiednich dziedzin. Gwarantujemy Wam szybkie realizowanie zleceń oraz niskie ceny.

Zobacz sam: Digitalizacja dokumentacji

Prawo jazdy na motocykl

Jesteś fanem szybkiej jazdy na jednośladzie? Z nami kategoria A2 jest w Twoim zasięgu! Jako profesjonalna szkoła nauki jazdy, oferujemy nie tylko najwyższej jakości szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów, ale także indywidualne podejście do każdego kursanta. Nasze kursy skonstruowane są z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Chcesz poczuć wiatr we włosach? Zacznij swoją przygodę z jazdą na motocyklu już dziś!

Zobacz sam: kategoria a2

Doradztwo personalne dla firm

Nasza firma świadczy usługi takie jak doradztwo personalne dla firm. Nasi specjaliści ds. kadr pozwolą poszukać odpowiednie osoby aby funkcjonowanie Państwa firmy przebiegało w możliwie najbardziej optymalny sposób. Doradztwo personale to dziedzina w której posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki któremu Państwa firma może rozwinąć skrzydła. To szerokie pojęcie obejmujące rekrutacje zespołu, motywację pracowników oraz wiele elementów związanych z kadrami.

Zobacz sam: Doradztwo personalne dla firm

Najczęściej czytane