Profesjonalna obsługa rachunkowa

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy szczególnie wszystkich początkujących przedsiębiorców. Mirjan, księgowość w Białymstoku to doświadczone biuro rachunkowe, z którym współpraca może pomóc ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności w początkowym okresie rozwoju własnego biznesu. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz sam: Księgowość Białystok

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy words24 - przysięgły angielski, litewski i wiele innych języków. Jeżeli cenisz sobie profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz specjalistę w dziedzinie tłumaczeń - firmę words24, gdzie czeka na Ciebie najlepszy tłumacz przysięgły holenderskiego.

Zobacz sam: Tłumaczenia przysięgłe angielski

Odzyskiwanie długów z zagranicy

Nasza firma doradcza zajmuje się również ściąganiem należności od dłużników przebywających poza granicami naszego kraju. Skutecznie zajmiemy się egzekucją długu od kontrahenta z zagranicy. Międzynarodowa windykacja możliwa jest dzięki naszemu doświadczeniu, zrozumieniu kontekstów prawnych i współpracy z instytucjami innych państw.

Zobacz sam: Międzynarodowa windykacja

Obsługa logistyczna sklepów internetowych

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu logistyki, którą kierujemy przede wszystkim do sprzedawców działających w sieci. W ramach fulfillment ecommerce zapewniamy magazynowanie i wysyłkę zamówień, które wpływają do sklepu internetowego. Podejmiemy się również śledzenia paczki, odbioru i obsługi zwrotów.

Zobacz sam: Fulfillment ecommerce

Zadbaj o ochronę swoich bliskich

Martwisz się o przyszłość swoich bliskich? Pośrednik ubezpieczeniowy nie tylko zapewni Ci korzystną, ale również adekwatną do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji ofertę. Firma zagwarantuje Ci pakiet ochronny dla rodziny, pracowników, kontrahentów, nieruchomości, jak również prowadzonego przedsiębiorstwa.

Zobacz sam: Pośrednik ubezpieczeniowy

Usługi biura rachunkowego Warszawa

W naszej ocenie usługi biura rachunkowego oceniane są przede wszystkim z perspektywy zysków. Dlatego też pragniemy państwa zachęcić do zaufania naszym łódzkim specjalistom. Zadbają oni o odpowiednie dobranie narzędzi i metod, które, zgodnie z prawem, pozwolą państwu na zastosowanie najkorzystniejszych rozwiązań. Proponujemy pełną współpracę, przez którą rozumiemy m.in. obsługę kadrowo-płacową, wykonywanie sprawozdań oraz dostarczanie obowiązkowej dokumentacji do urzędów oraz instytucji państwowych.

Zobacz sam: Usługi biura rachunkowego Warszawa

Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Wyprowadziłeś się do Niemiec, a może dopiero planujesz przeprowadzkę, w obu przypadkach przyda Ci się tam samochód, aby się nim legalnie poruszać potrzebujesz ubezpieczenia. Sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej kalkulator ubezpieczenia samochodu w Niemczech i znajdź najbardziej Ci pasujące. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz sam: Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Najczęściej czytane