Profesjonalna obsługa rachunkowa

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy szczególnie wszystkich początkujących przedsiębiorców. Mirjan, księgowość w Białymstoku to doświadczone biuro rachunkowe, z którym współpraca może pomóc ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności w początkowym okresie rozwoju własnego biznesu. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz sam: Księgowość Białystok

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy words24 - przysięgły angielski, litewski i wiele innych języków. Jeżeli cenisz sobie profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz specjalistę w dziedzinie tłumaczeń - firmę words24, gdzie czeka na Ciebie najlepszy tłumacz przysięgły holenderskiego.

Zobacz sam: Tłumaczenia przysięgłe angielski

Odzyskiwanie długów z zagranicy

Nasza firma doradcza zajmuje się również ściąganiem należności od dłużników przebywających poza granicami naszego kraju. Skutecznie zajmiemy się egzekucją długu od kontrahenta z zagranicy. Międzynarodowa windykacja możliwa jest dzięki naszemu doświadczeniu, zrozumieniu kontekstów prawnych i współpracy z instytucjami innych państw.

Zobacz sam: Międzynarodowa windykacja

Celem naszej firmy Accrowell Spółka akcyjna jest zdobycie pożądanej pozycji lidera, który przy pomocy doświadczenia zaskarbi sobie aprobatę nabywców. systemy wspomagające controlling finansowy i personalny, systemy ewidencji czasu pracy, systemy do zarządzania produkcją, a także programy wspomagające zarządzanie czasem pracy. Czy pragniesz przeczytać naszą ofertę oraz na własne oczy zobaczyć nasz asortyment? Przybądź do naszej siedziby firmy, która mieści się : Kłopotowskiego 22 (Warszawa).

Zobacz sam: Controlling finansowy

Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż, a więc tak zwane Shelf Companies. Nasz oferta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią czas i chcą szybko rozpocząć działalność. Zapewniamy profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo. Dzięki nam mogą Państwo stać się właścicielami danego podmiotu w jeden dzień! Gwarantujemy bezpieczne propozycje, nieobciążone żadnymi zobowiązaniami handlowymi. Przygotowane zostały one tak, by natychmiastowo rozpocząć swoje działanie, a dokładniej zapatrzone zostały w numer NIP czy VAT.

Zobacz sam: Gotowe spółki Warszawa

Rozliczenia przedsiębiorstw

Jeśli szukasz podmiotu, który na terenie Łodzi zajmie się rozliczeniami Twojej firmy, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy Ci usługi księgowe, których cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. Nasza propozycja skierowana jest do m.in. przedsiębiorstw rozliczających się na podstawie ryczałtu oraz PKPiR.

Zobacz sam: Usługi księgowe cennik

Pomoc z frankami

Czasami okazyjna pożyczka może się okazać katastrofalną decyzją. Taką sytuację mają dziś kredytobiorcy CHF, którzy po zmianie kursu waluty muszą spłacać zawyżone raty. Wielu z nich czuje się oszukanych i wytacza bankom procesy. Nasza kancelaria pomaga przy takich sprawach, starając się doprowadzić do unieważnienia pożyczki.

Zobacz sam: Kredytobiorcy CHF

Obsługa logistyczna sklepów internetowych

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu logistyki, którą kierujemy przede wszystkim do sprzedawców działających w sieci. W ramach fulfillment ecommerce zapewniamy magazynowanie i wysyłkę zamówień, które wpływają do sklepu internetowego. Podejmiemy się również śledzenia paczki, odbioru i obsługi zwrotów.

Zobacz sam: Fulfillment ecommerce

Zadbaj o ochronę swoich bliskich

Martwisz się o przyszłość swoich bliskich? Pośrednik ubezpieczeniowy nie tylko zapewni Ci korzystną, ale również adekwatną do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji ofertę. Firma zagwarantuje Ci pakiet ochronny dla rodziny, pracowników, kontrahentów, nieruchomości, jak również prowadzonego przedsiębiorstwa.

Zobacz sam: Pośrednik ubezpieczeniowy

Najczęściej czytane