Profesjonalna obsługa rachunkowa

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy szczególnie wszystkich początkujących przedsiębiorców. Mirjan, księgowość w Białymstoku to doświadczone biuro rachunkowe, z którym współpraca może pomóc ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności w początkowym okresie rozwoju własnego biznesu. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz sam: Księgowość Białystok

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy words24 - przysięgły angielski, litewski i wiele innych języków. Jeżeli cenisz sobie profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz specjalistę w dziedzinie tłumaczeń - firmę words24, gdzie czeka na Ciebie najlepszy tłumacz przysięgły holenderskiego.

Zobacz sam: Tłumaczenia przysięgłe angielski

Odzyskiwanie długów z zagranicy

Nasza firma doradcza zajmuje się również ściąganiem należności od dłużników przebywających poza granicami naszego kraju. Skutecznie zajmiemy się egzekucją długu od kontrahenta z zagranicy. Międzynarodowa windykacja możliwa jest dzięki naszemu doświadczeniu, zrozumieniu kontekstów prawnych i współpracy z instytucjami innych państw.

Zobacz sam: Międzynarodowa windykacja

Obsługa logistyczna sklepów internetowych

Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu logistyki, którą kierujemy przede wszystkim do sprzedawców działających w sieci. W ramach fulfillment ecommerce zapewniamy magazynowanie i wysyłkę zamówień, które wpływają do sklepu internetowego. Podejmiemy się również śledzenia paczki, odbioru i obsługi zwrotów.

Zobacz sam: Fulfillment ecommerce

Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Wyprowadziłeś się do Niemiec, a może dopiero planujesz przeprowadzkę, w obu przypadkach przyda Ci się tam samochód, aby się nim legalnie poruszać potrzebujesz ubezpieczenia. Sprawdź dostępny na naszej stronie internetowej kalkulator ubezpieczenia samochodu w Niemczech i znajdź najbardziej Ci pasujące. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz sam: Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Prawo rodzinne - konsultacje

Mimo składanej przysięgi i widzeniu w przyszłości w kolorowych barwach, nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, jakie pojawią się w czasie trwania małżeństwa. Kiedy między mężem a żoną nie dochodzi do porozumienia racjonalnym rozwiązaniem jest skierowanie pozwu o rozwód. Sprawy rodzinne to jedno z zagadnień, jakimi zajmuje się nasza kancelaria. W tym zakresie udziela konsultacji, przygotowuje dokumentację oraz reprezentuje Klienta przed sądem. Dane kontaktowe zostały opublikowane na naszej stronie internetowej.

Zobacz sam: Prawo rodzinne

Korespondencja firmowa

Poszukujesz kompleksowego przedsiębiorstwa, które będzie wyjątkowym i jakościowym wspólnikiem dla Twojego biznesu? Jesteś więc w idealnym miejscu. Naszą specjalnością jest obsługa korespondencji. Ponadto dostarczamy również naszym klientom wytrzymałe i funkcjonalne urządzenia oraz narzędzia przydatne w tym właśnie celu.

Zobacz sam: Obsługa korespondencji

Najczęściej czytane