Profesjonalna obsługa rachunkowa

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy szczególnie wszystkich początkujących przedsiębiorców. Mirjan, księgowość w Białymstoku to doświadczone biuro rachunkowe, z którym współpraca może pomóc ograniczeniu kosztów prowadzenia działalności w początkowym okresie rozwoju własnego biznesu. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz sam: Księgowość Białystok

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i litewskiego

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy words24 - przysięgły angielski, litewski i wiele innych języków. Jeżeli cenisz sobie profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz specjalistę w dziedzinie tłumaczeń - firmę words24, gdzie czeka na Ciebie najlepszy tłumacz przysięgły holenderskiego.

Zobacz sam: Tłumaczenia przysięgłe angielski

Odzyskiwanie długów z zagranicy

Nasza firma doradcza zajmuje się również ściąganiem należności od dłużników przebywających poza granicami naszego kraju. Skutecznie zajmiemy się egzekucją długu od kontrahenta z zagranicy. Międzynarodowa windykacja możliwa jest dzięki naszemu doświadczeniu, zrozumieniu kontekstów prawnych i współpracy z instytucjami innych państw.

Zobacz sam: Międzynarodowa windykacja

Oferujemy Państwu doradztwo w takich dziedzinach jak zakładanie spółki. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w sprawach finansowych, podatkowych i prawnych dotyczących tworzenia nowej spółki. Zapraszamy na naszą stronę, dostępną pod adresem podanym w linku, na której przedstawiamy szczegóły oferty.

Zobacz sam: Zakładanie spółek Warszawa

Zabezpiecz się przed zdarzeniami losowymi

Osoby pracujące w sadzie lub na polu posługują się narzędziami, które mogą wywołać trwały uszczerbek na zdrowiu, a nawet doprowadzić do kalectwa. Nie można także zapominać o zdarzeniach losowych, które wywołują kontuzje. Jeśli do tego dojdzie, skonsultuj się ze specjalistami by sprawdzić, czy możesz liczyć na odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym.

Zobacz sam: Odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym

Wiedza dla pracowników

Grupa zajmuje się organizacją przekazywania pracownikom dodatkowej wiedzy, związanej z ich zawodem. Szkolenia dla firm realizowane są w Szczecinie, jak również na terenie całej Polski oraz za granicą. Wartość merytoryczna kursów zostaje dopasowana do profilu uczestników warsztatów oraz oczekiwać zleceniodawcy.

Zobacz sam: Szkolenia dla firm Szczecin

Sprawna obsługa księgowa przedsiębiorstw przyczynia się do ich rozwoju. Prowadzimy kompleksowe usługi rachunkowe w naszym biurze w Szczecinie, aby każda firma mogła zająć się prowadzoną działalnością bez potrzeby poświęcania czasu na skomplikowane obliczenia. Do naszych głównych zadań należy sprawdzenie dokumentacji pod względem formalnym, ewidencja wyposażenia, dekretacja danych, prowadzenie rejestracji sprzedaży i faktur VAT, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie listy płac, przygotowanie rocznych zeznań.

Zobacz sam: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Najczęściej czytane