Ubranka dla noworodków

Szukasz atrakcyjnych i wygodnych ubranek dla dzieci? Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie wyprawkowo.com. Posiadamy szeroki wybór odzieży dla niemowląt i starszych pociech, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Większość elementów garderoby jest ozdobiona postaciami z ulubionych bajek i seriali, dzięki czemu najmłodsi z pewnością je pokochają. Są także wykonane z najlepszych materiałów, przy zachowaniu dbałości o szczegóły, dzięki czemu są przyjazne dla skóry malucha i w pełni bezpieczne. Oferujemy niskie ceny.

Zobacz sam: Odzież niemowlęca

Sklep z leżakami dla najmłodszych

Chcesz, by Twoje maleństwo miało zawsze słodkie sny? Doskonałym wyborem będą nasze leżaczki i bujaczki niemowlęce. Dzięki nim będziesz mogła je spokojnie kołysać lub odłożyć, by zająć się innymi obowiązkami. Każdy z naszych produktów posiada interaktywne zabawki-grzechotki, które bardzo dobrze wpłyną na jego rozwój.

Zobacz sam: Leżaczki bujaczki niemowlęce

Nauka czytania krótko po urodzeniu

Nauka czytania już w pierwszym roku życia to najlepszy sposób na rozwijanie wszystkich zmysłów dziecka, stymuluje także myślenie operacyjne i kreatywność, ćwiczy pamięć fotograficzną. Innowacyjny, autorski program dr Anety Czerskiej "Cudowne Dziecko" wykorzystuje metodę czytania globalnego polegającą na rozpoznawaniu zapamiętywanych wyrazów.

Zobacz sam: Czytanie globalne

Wsparcie w życiu osobistym i zawodowym

Potrzebujesz wsparcia, pomocy w motywowaniu się oraz mentoringu? Zapewni ci to ten działający na terenie Śląska coach kariery oraz życia, który jest jednocześnie dyplomowanym psychologiem. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych potrzebujących wsparcia w obszarze osobistym i zawodowym, jak i firm.

Zobacz sam: Coach śląsk

Sklep Kubuś

Witamy w sklepie internetowym Kubuś z artykułami dziecięcymi. Wózki spacerowe doskonałych marek to jeden z naszych bestsellerów. Oferujemy nowoczesne sportówki dla siedzących niemowląt, zawsze z opcją złożenia do niewielkich rozmiarów, aby zmieściły się w bagażnikach samochodowych. Rozkładana budka oraz okrycie na nóżki pozwoli wam spacerować w każdą pogodę. Uchwyt jest przekładany, więc malec może siedzieć tyłem albo przodem do kierunku jazdy. Bezpieczeństwo i funkcjonalność, to cechy naszych produktów.

Zobacz sam: Wózki spacerowe

Nauka języków

Chcesz być poliglotą i bez problemu radzić sobie na wyjazdach zagranicznych? Zapraszamy Cię w takim razie na nasze kursy językowe online! Z naszą pomocą opanujesz materiał w krótkim czasie, pokonasz barierę i ani się nie obejrzysz, a zaczniesz płynnie mówić i rozumieć większość wypowiedzi rodzimych użytkowników.

Zobacz sam: Kursy językowe online

Chcecie Państwo zrobić coś dobrego i podarować osobom potrzebującym trochę szczęścia? Wykonajcie odpis podatkowy i ze swojego podatku dochodowego przekażcie 1% dla dzieci. Na stronie jaką prowadzi nasza Fundacja Studencka Młodzi Młodym znajdziecie opisy zróżnicowanych osób, które potrzebują pomocy. Dla Was to mały gest, dla nich często szansa na wyleczenie lub dużo bardziej komfortowe warunki życia. Oprócz tego, w celach dobroczynnych zajmujemy się także zbieraniem i sprzedażą nakrętek. Dołączcie do nas!

Zobacz sam: 1% dla dzieci

Chcesz zakupić najlepsze akcesoria dziecięce? W naszym asortymencie znajdziesz praktyczne w zastosowaniu torby do wózków, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Są to elementy najwyższej jakości, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do skorzystania z naszych usług!

Zobacz sam: Torby do wózków dziecięcych

Akcesoria dla maluchów

Proponujemy różnorodne akcesoria dla dzieci. Dostępne w ofercie książeczki kontrastowe dla niemowląt to świetne produkty do aktywizacji malucha już od pierwszych dni życia. Oddziałują na różne zmysły - szeleszczą, świecą i posiadają różne faktury, a dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce - przyciągają uwagę.

Zobacz sam: Książeczki kontrastowe dla niemowląt

Niemiecki dla najmłodszych

Kilkulatek w naturalny sposób przyswaja obcą mowę, dlatego w odpowiednim czasie warto pomyśleć o dodatkowych zajęciach. Nauka języka niemieckiego dla dzieci odbywająca się online łączy w sobie elementy kształcenia i zabawy, adekwatnie do grupy wiekowej. Nasze lekcje są pełne mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Zobacz sam: Nauka języka niemieckiego dla dzieci online

Najczęściej czytane